Lista ocen Ssangyong XLV 1.6 128KM 94kW 2016-2019 (6) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bizon
SUV 1.6 128KM 94kW
Zagadką jest brak możliwości całkowitego zamknięcia nawiewów przy centralnym wyświetlaczu oraz niemożność kierowania ich "góra-dół". Co konstruktorzy mieli na myśli ??? Mądrym jest rozwiązanie, że A/C automat startuje gdy decyduje o tym kierowca/pasażer a nie termometr samochodu. Nie miałem okazji jeszcze grzać wnętrza, ale po krótkich próbach wydaje się iż mogą być problemy z szybkim i efektywnym nagrzewaniem wnętrza kabiny
~Andrzej
SUV 1.6 128KM 94kW
Auto wyposażone w klimatyzację manualną. W dniu w, którym jechałem pogoda była ładna. Nie pozwalało to na przetestowanie klimatyzacji bo nie było upału. Nie padało, więc nie parowało! Zimno też nie było, więc ogrzewania nie włączałem!
~Wołek P.
SUV 1.6 128KM 94kW
wentylacja działa dość łagodnie. Gdy jest ciepło, trzeba włączać na chwilę klimę. Klimatyzacja reaguje zadowalająco.
~wyrafinowany
SUV 1.6 128KM 94kW
Problematyczne odparowywanie szyb w deszczowy lub zimny dzień. Ogrzewanie i klimatyzacja ok.
~Marcin
SUV 1.6 128KM 94kW
Klima działa sprawnie, mam jednak wrażenie, że ogrzewanie słabiej, kabina wolno się nagrzewa.
~Adamis
SUV 1.6 128KM 94kW
Co prawda to dopiero 750 km ale w roomsterze miałem wrażenie że klima działa wydajniej