Lista ocen Ssangyong XLV 1.6 128KM 94kW 2016-2019 (8) - Widoczność

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
SUV 1.6 128KM 94kW
Do przodu widoczność dobra. Do tyłu słaba! Pozycja za kierownicą jak na crossovera przystało jest wyższa. Słupki A nie są za grube i nie zasłaniają pola widzenia. Badzo wygodny podłokietnik dla kierowcy i pasażera z przodu. Dostępna kamera cofania ale brak czujników parkowania w zderzaku!
~Bizon
SUV 1.6 128KM 94kW
Trochę przeszkadzają przednie słupki, ale jeździłem już mniej przyjaznymi samochodami. Tył niby zabudowany, ale nie ma problemu z cofaniem. Lusterka boczne - prawie jak w autokarze a co najmniej vanie (super sprawa ! )
~wyrafinowany
SUV 1.6 128KM 94kW
Bardzo dobra widoczność z przodu (siedzi się wysoko), dobra widoczność z tyłu i z boków. Nieco przeszkadza słupek pomiędzy drzwiami kierowcy a przednią szybą, on oraz lusterko zasłaniają widoczność.
~Marcin
SUV 1.6 128KM 94kW
Widoczność niezła w każdym kierunku, co ciekawe, widać wyraźnie obrys maski silnika, dokładnie wiadomo dokąd sięga samochód z przodu. Z tyłu raczej niezbędne czujniki parkowania (są w standardzie).
~Wołek P.
SUV 1.6 128KM 94kW
Tylna szybka mała, ale nie mam problemów z parkowaniem. Czujniki parkowania mają wystarczającą rozdzielczość żeby zaparkować +-10 cm. Duże lusterka boczne.
~Ssangjong
SUV 1.6 128KM 94kW
Widocznosc do przodu jeszcze OK, ale na boki - małe szyby - mizerna. Do tyłu tak samo. Czujesz sie troche zabunkrowany w tym aucie.
~user
SUV 1.6 128KM 94kW
Słupki są za grube, powierzchnia szyb mała. Plus za duże lusterka i widoczną maskę.
~Adamis
Jw dla mnie przy wzroście 175 bardzo dobra