Lista ocen Subaru Forester I (61) - Całokształt

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bory501
Kombi 2.0 125KM 92kW
jeden z najbardziej udanych SUV nie wiem na co bym zamienił jakoś nie widzę konkurencji dla forestera bezawaryjny, wygodny ,dzielny w terenie ,no i ten napęd to rewelacja , kiedy prowadzę inne auta to zastanawiam się jak tym można jechać i zaraz tęsknię do forestera .
~Paweł
Kombi 2.0 S -Turbo 170KM 125kW
Wygodne, żwawe, pojemne, praktyczne i świetne w terenie. Kocham ten samochód i jestem z niego bardzo zadowolony. Szkoda tylko, że utrzymanie tyle kosztuje. Rozważałem zakup Hondy CR-V, ale bardzo się cieszę że zaryzykowałem ten bardziej nietypowy wybór.
~geosonda@wp.pl
Kombi 2.0 125KM 92kW
Samochód niezawodny. Moja poprzednia opinia (jest na tym forum) była z 2005 r. Dla mnie podstawą zadowolenia z tego samochodu jest dobry serwis. Mam taki od kilku dobrych lat i samochód potrafi się \"odwdzięczyć\". Mam zamiar zrobić nim 500 tys. km.
~Irek
Kombi 2.0 S -Turbo 170KM 125kW
Samochód naprawdę OK! Totalnie bezawaryjny, zakupiony przy przebiegu 270 kkm, przejechane prawie 100 kkm i jedyne, co trzeba było zrobić, to pompa paliwa, prawdopodobnie z uwagi na zbyt małą ilość paliwa w baku. Poza tym - nic :)
~arturj
Kombi 2.0 122KM 90kW
Auto ma niby 212000 km. ale to raczej niby, jak to mają auta sprowadzone... Kupiłem je rok temu i zrobiłem nim 30 tyś km. Oprócz koniecznych przeglądów - rozrząd, oleje, zawory nic nadzwyczajnego mnie nie spotkało.
~Maciek 800
Kombi 2.0 S -Turbo 170KM 125kW
Wysokie koszty utrzymania ( na szczęście wszystkie prace przy aucie robię sam) ale ceny części nawet zamienników niekiedy powalają. Ale za to subaru rekompensuje je trakcją, dynamiką i co ciekawe poręcznością w mieście.
~ms
Kombi 2.0 122KM 90kW
Uwielbiam ten samochód, mój ślubny nie jest zazdrosny o tę miłość bo też chce tylko Subaru :-) Generalnie odwzajemniona miłość od pierwszego wejrzenia, cieszy każdy kilometr, a że autko nie nowe trochę trzeba dbać.
~Marcus
Kombi 2.0 S -Turbo 170KM 125kW
nic się nie psuje! uwaga na sprzęgło - duży moment i łatwość kręcenia się silnika może kosztowac spaleniem tarczy - proponuje sprzęgło wzmocnione (droższe, ale warto!) - niestety nie polecane dla Pań, gdyż trzeba mieć docisk;-)
~Robert
Kombi 2.0 125KM 92kW
To auto jest rewelacyjne, kazdemu polecam, laczy w sobie samochod terenowy (naped na 4 kola z przeswitem 19 cm), kombi, kabriolet (otwierany dach na calej dlugosci) i auto sportowe (przyspieszenie 8 s od 0 do 100 km/h
Dziennik kosztów dla Subaru Forester I
11,4
11,6
~lautrament
Kombi 2.0 S -Turbo 170KM 125kW
Dla mnie auto ideał. Wystarczy zadbać o dobry olej - polecam angielskiego Millers\'a lub amerykańskiego Amsoil\'a (chyba tak to się pisze)i pamiętać ochłodzeniu turbiny po ostrym upalaniu.