Oceny Subaru Impreza II Sedan 2.0 i 16V 160KM 118kW 2005-2008

Najnowsze oceny Subaru Impreza II Sedan 2.0 i 16V 160KM 118kW 2005-2008

3,7
~Friderooo
Sedan 2.0 i 16V 160KM 118kW
Samochód napewno jest ciekawy a cała historia która jest w nim zachowana pokazuje się na śniegu czy bezdrożach gdzie z samochodu możemy zrobić sobie zabawkę która napewno przyniesie wiele uśmiechu i wspomnień. Jeżeli miał bym opisać te auto w dwóch słowach to powiedział bym: Warto było. Warto było jechać pół Polski żeby go kupić, spełnić marzenia i przeżyć z nim tyle kilometrów. Nawet jako auto na codzień po prostu jest dobre i czasami w...
3,5
~cosowa
Sedan 2.0 i 16V 160KM 118kW
kolor 02C (charakterystyczny niebieski Subaru) + złote felgi + spoiler + wlot na masce + czerwone chlapacze - miód dla oczu - tylko to się liczy + bulgot boxera ;) i nie ma nikogo kto się nie obejrzy za tym autem, a na światłach patrzą się wszyscy. Samochód bardzo zwraca na siebie uwagę.
~sruba
Sedan 2.0 i 16V 160KM 118kW
Super auto. Nawet w wersji 2.0 bez turbo wrażenia z jazdy sa niesamowite. Wszystkie szpachlowozy typu BMW i pełnoletnie Golfy wąchają dym z rury wydechowej Subaru - szczególnie w zimie i na kretych drogach. Auto bezawaryjne, w miescie spala do 13 litrow, ale na światlach zawsze jest pierwsze. Polecam!!!
~tadeusznowak@onet.poczta.pl
Sedan 2.0 i 16V 160KM 118kW
samochód marzenie,długo czekałem na jego spełnienie.Po sprzedaniu motoru czegoś mi brakowało i Impreza mi to dała.Auto jest trudne i ,żeby wykorzystać jego fantastyczne możliwości nie robiąc sobie i innym krzywdy należy trochę potrenować.Jest to moje 10 nowe auto kupione od dealera i innych marek w przyszłości nie będzie
2,1
~Konrad M.
Sedan 2.0 i 16V 160KM 118kW
Chcesz mieć problemy - kup Subaru Imprezę. Naprawy przez kosztowały mnie prawie 15 tysięcy zł.
4,1
~Tomek
4 to za mało. czwórka z dużym plusem, lubie go coraz bardziej
~MikiMikey
Sedan 2.0 i 16V 160KM 118kW
o Boxerach chyba nie muszę nic pisać. Klasa sama w sobie ! (Silnik)
~J@ro
Sedan 2.0 i 16V 160KM 118kW
Jak na silnik bez turbo rewelka czuć te 160 KM... Jest bardzo elastyczny i rozpędza się na każdym biegu... No i ta kultura pracy boxera... (Silnik)
~vergette
Sedan 2.0 i 16V 160KM 118kW
jedyny minus to spore spalanie, ale co tam... wrażenia bezcenne (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Subaru Impreza II Sedan