Lista ocen Subaru Legacy II Sedan (20) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szymon
Sedan 2.5 i 4WD 150KM 110kW
podobno to czolowka najbardziej niezawodnych samochodow - pierwsze Subaru - przebieg 145.000 - wymienialem: sprzeglo, uszczelki pod glowicami, glowice. Obecne Subaru - przebieg 135.000 wymieniam... uszczelki pod glowica... :(( Wersje i przyczyny w zaleznosci od serwisu i mechanika rozne - od: Paaaaaanie - ten typ tak ma, po stwierdzenie, ze gaz jest najwiekszym zlem - a ten na wtrysku sekwencyjnym to juz wogole... Cena uslugi w ASO 3.000-5.000...
~Zet.
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Poważniejsze usterki są sygnalizowane. Zrobiłem nim już ponad 45 tys. km i była regenerowana przekładnia kierownicza (wycieki oleju w wyniku wytarcia listwy zębatej i uszczelniaczy) - koszt to 600zł za regenerację i 50 zł robocizny. Oprócz tego wymiana 3 łożysk kół (łożyska po 150-180zł/komplet) i normalnych materiałów eksploatacyjnych. Poza tym brak usterek (i oby tak było dalej!).
~pab
Sedan 2.2 i 4WD 131KM 96kW
Auto kupiłem z zawieszeniem do remontu. Po wymianie wszystkich części - cisza, spokój nic nie puka ;) Jeśli można to nazwać poważną usterką to padł krzyżak wału korbowego - koszt około 250pln wraz z montażem. Krótko: PANCERNE AUTO :)
~tomsas@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Właśnie to przerywanie.Najmądrzejsi nie wiedzą,czy to wina elektorniki,czy mechaniki.Już prawie wszystko sprawdzone,nic nie zepsute,a dalej przerywa.Kłopoty z rdzą na tylnych nadkolach i przy szyberdachu.
~ usia24@wp.pl
Sedan 2.5 i 4WD 150KM 110kW
Niestety na poczatku mialam pecha (uszczelki pod głowicami, przepalone zawory, pompa wody, kolo pasowe walu korb., problemy z pneumatyka - juz jej nie mam i bdb! lozyska w kole, przegub ) teraz jest na 5 :)
~jogi
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Jak na niezawodne auto b. dużo napraw, przez dwa lata m.in.: amortyzatory, wahacz, przepływomierz, przewody paliwowe, sprzęgło, łożyska w kole
~SobaszQ
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
wysiadł uszzcelniacz pomiedzy silnikiem i skrzynia biegów i sączył sie olej ale nie było problemu z naprawą ...
~kris, krissliwa@poczta.onet.pl
Sedan 2.2 i 4WD 128KM 94kW
120 kkm pęknięte miechy w przednich amortyzatorach pompowanych, 140 kkm uszkodzenie mech. róznicowego międzyosiowego
~mekong@seznam.cz
Sedan 2.2 i 4WD 131KM 96kW
Z poważnych usterek zaliczyłem awarie czytnika obrotów wału korbowego- w miare tanio kupiłem w Czechach
~Henryk
Sedan 2.2 i 4WD 128KM 94kW
poza naprawa blacharsko-lakierniczą też przez moją głupotę :D
Subaru Legacy II Sedan