Lista ocen Subaru Legacy II Sedan (20) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bumeg
Sedan 2.2 i 4WD 131KM 96kW
zmiena konfiguracja zawieszenia od obciążenia, dobre tłunienie drgań, pewne czymanie się drogi bez jakikolwiek systemw elektriniczych SRS,TCS itp. nawet zimą na zasypanych drogach śniegiem oraz śliską drogą. Pewny warunkach drogi guntowej i leśnej. Napęd 4wd bez jakikolwiek ingerencji elektroniki całkowicie mechaniczny i nie rozłanczalny jest poprostu idealny.
~SobaszQ
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Moje Subaru jest nietypowe - posiada napęd na jedną oś (przód) ale dzieki temu wszytskie 4 napędówki z tym silnikiem odstają (przynajmniej latem - w ziemie będe płakał), natomiast dzięki nieskiemu środkowi ciężkości na zakrętach jest rewelacyjnie...
~Henryk
Sedan 2.2 i 4WD 128KM 94kW
Te wchodzenie w zakręty 90 stopni z prędkością 60km w zimę to coś cudownego a mina osoby która jedzie za nami chyba bezcenna tylko szkoda że jej nie widać bo my przyspieszamy a kierowca za nami hamuje :D
~NUFI
Sedan 2.2 i 4WD 131KM 96kW
świetne właściwości trakcyjne - nie jest ani podsterowny ani nadsterowny.Wogóle nie czuć, że jest to samochód z nadwoziem Kombi. Przy porównaniu z Hondą Civic Kombi V-TEC, Subaru zdecydowanie wygrywa.
~Zet.
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Doskonale się trzyma drogi, super pokonuje zakręty. Przy 200km/h zachowuje się jak przyklejony do drogi. Zima - to po prostu poezja dla tego samochodu. Napęd 4x4 jest NIE DO POBICIA!
~Michał Kawecki, kwinto@poland.com
Sedan 2.5 i 4WD 150KM 110kW
Sprężysty lecz komfortowy, świetnie wyciszony, precyzyjna praca, umożliwia przejazd 1000 km w jeden dzień bez zmęczenia, nieco niebezpieczny w zakrętach (podniesione zawieszenie)
~Slawek_sub
Sedan 2.2 i 4WD 128KM 94kW
Ci którzy nie jeździli Subaru nie wierzą że może być tak dobrze. Napęd na cztery koła + bardzo dobre, trwałe zawieszenie - rewelacja.
~jezakko@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Tego nie trzeba chyba komentować. Super regulowane zawieszenie. Niestety jak się zepsuje, to chyba zmienię na sprężyny...
~Rafi ols
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
bardzo komfortowy tylko dla mnie troszke za "mięki".Na szczęście nadrabia dzięki napędowi 4x4
~tomsas@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
ciągle ideał, nie mogę się z nim rozstać. Czekam na zimę z utęsknieniem.
Subaru Legacy II Sedan