Lista ocen Subaru Legacy III Kombi (15) - Widoczność

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kropi
Kombi 2.5 156KM 115kW
Z małym minusem - ciągle mam wrażenie, że z tyłu wjeżdżam już w kolejne auto a potem okazje się, że mam jeszcze z pół metra luzu. To pewnie przez pochyłą tylną szybą, kojarzącą się raczej z sedanem i mózg podświadomie \"widzi\" jeszcze bagażnik za tą szybą. Dużym plusem są fabrycznie podgrzewane lusterka, w tamtych czasach wcale nie taka oczywista oczywistość nawet w autach średniej klasy.
~Fan subaru
Kombi 2.0 125KM 92kW
jest wygodnie , przyjemnie, dobrze się siedzi , miejsca za kierownicą wystarczająco, brak jedynie regulacji wysokości fotela, można ustawić siedzisko pod kątem ale ustawić wysokości się nie da, ale jest ok
~janez
Kombi 2.0 125KM 92kW
Dobra, choć w mieście można by siedzieć nieco wyżej. Niekótrym przeszkadza, ze widać przednią maskę, ale to bardzo pomaga w parkowaniu. Fenomenalne, duze lusterka bez martwej strefy.
~Marcin
Kombi 2.5 156KM 115kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Tym bardziej, że zdaję sobie sprawę iż to kombi. Do przodu i na boki bardzo dobrze, z tyłu też nie ma do czego się przyczepić.
~Boniek
Kombi 2.5 156KM 115kW
duże szyby dobra widoczność. Jedynie przy cofaniu do tyłu ciężko wyczuć idealnie odległość. No cóż ale to przecież kombi więc nie ma lekko.
~FifaRafa
Kombi 2.0 125KM 92kW
To jest kombi, tu nie ma nad czym się zastanawiać, zresztą póki to nie jest czołg, nie wiem jak można mieć problem z widocznością.
~Artur
Kombi 2.0 125KM 92kW
niska linia okien, duże przeszklenie, długa maska ale wszystko ładnie widać
~szurpit8
Kombi 2.0 125KM 92kW
Szyba nie "zasłania" jak w niektórych nowiutkich autach. Widoczność na 6.
~sp5qwa@icpnet.pl
Kombi 2.0 125KM 92kW
W kombiaku troche malo widac przez tylna szybe
~michal-555
Świetna widoczność