Lista ocen Subaru Legacy IV Kombi (41) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~DarQ_
Kombi 2.0 i 16V 165KM 121kW
od początku nie działa mi wycieraczka tylna, wkurza piszczący na luzie docisk sprzęgła, tłoczki nierównomiernie wciskają klocki przyczyniając się do szybszej wymiany, mam też wrażenie że hebel czasem puchnie mimo że wszystko jest odpowietrzone poprawnie (3razy sprawdzane- może więc jestem pedantem?) , no i wspomaganie kiery zaczęło głośniej pracować więc muszę powoli przygotować się na serwis
~mateusz_szymański
Kombi 2.0 i 16V 165KM 121kW
Z drobnych usterek można wymienić: -Pocenie się szyb na uszczelkach zarówno u kierowcy jak i pasażerów(bezramkowe drzwi) -Nie zawsze odskakuje migacz -Problem z zapychającym się spryskiwaczem tylnej szyby -Wpadanie przycisków od zmiany godziny lub informacji komputera -Nie dochodzące do końca plastiki w bagażniku -
~nomin
Kombi 2.0 i 16V 165KM 121kW
Dobrze jest, troszkę małe tarcze chamulcowe jak na tak duży samochód Na konsoli od klimy i przełącznikow biegów łatwo porysowac srebrny lakier na plastiku, mam już pomysł obkleic to np. Karbonem Tylna wycieraczka stanęła ,rozkrecilem wyczyscilem nasmarowalem i działa Itd. Przynajmniej mam przyjemność przy usuwaniu tych usterek
~Mirek
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Wyświetlacz - ciężko dostać. Nowy 850 PLN i patrząc na jakość tej części, to nie warto inwestować. Poza tym dwumasa, przewody wysokiego napięcia, naprawa zawieszenia, wydechu to można zaliczyć do kosztów eksploatacji. Dodatkowo, niestety blacha. Auto potrafi korodować.
~Rafał G
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Po kilku miesięcznym postoju pod chmurką w bezruchu, wentylatory chłodnicy odmówiły posłuszeństwa (prawdopodobnie korozja w ich napędzie) Wcale się nie dziwię, i nie uznaję to za wadę samochodu. Wymiana była niedroga i prosta, nawet laik mógł by ją wykonać samemu.
~Tomek
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Wiem ze ludzie mieli problemy ze sprzeglem. U mnie nigdy sie nie spalilo, jakos dawalem rady z jazda. Z wymian jedynie czesto sie palily zarowki swiatel mijania, i tez kilka razy postojowe, z ktorymi trzeba troche sie natrudzic zeby wymienic.
~Wasiu
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Narazie nie wiele powiem, mam samochód dopiero od miesiąca, zrobilem nim 2 tyś km. Ale już mała ustereczka się przytrafiła, pokrętło od regulacji fotela (lędźwiowa regulacja) się ukręciła. Czeka mnie wizyta w serwisie, ale to jest rzeczywiście drobiazg.
~Sergio
Kombi 3.0 i 24V R 245KM 180kW
Niestety, legendarna jakość Subaru to już tylko legenda. Auta się sypią (nowsze modele coraz bardziej). Zwłaszcza przy przebiegach powyżej 100 tys. Drobiazgi: wiatraczek wentylacji (600 PLN), zacinający się zamek centralny.
~Tomek w-wa
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Na razie nic poza tym, że raz zdarzyło mi się przegrzać wspomaganie kierownicy przy parkowaniu na ciasnym parkingu we Włoszech i przestało działać na postoju. Ustąpiło następnego dnia.
~PETTER
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
daje 4 ale ze względu,że auto mam zbyt krótko-jednak opinia o tym aucie oraz ogólnie o SUBARU tu w Norwegi jest bardzo,bardzo dobra...napisze wiecej za rok :)
Subaru Legacy IV Kombi