Lista ocen Subaru Legacy (357)

~Jakub Liberadzki
Kombi 2.0 i 150KM 110kW
Pomimo przebiegu auto mechanicznie w zasadzie bezawaryjne, nie licząc drobnych awarii typu często przepalające się lampki, różnie sprawny przycisk głośności na kierownicy, czy gorzej działające szyby elektryczne.
4,1
~Patryk
Sedan 2.5 GT 265KM 195kW
Świetne auto w swojej klasie. O wiele ciekawsza opcja niż niemiecka konkurencja z tych samych roczników. Auto bardzo szybkie, przestronne, niesamowicie dobrze się prowadzące. Z świetnym napędem i genialnie rozłożoną masą. W jeździe na codzień może być nieco uciążliwe, głównie z uwagi na słabe wyciszenie, bardzo sportowo zestrojone (mówiąc bez owijania - strasznie twarde) zawieszenie, oraz wysokie spalanie.
~koń`czynka
Kombi 2.0 i 16V 165KM 121kW
Auto jak dla mnie było by rewelacyjne gdyby nie silnik. Ale o tym we wrażeniach o silniku. Układ napędowy to bajka. Można śmigać w deszczu czy śniegu i nie martwić się o to czy wylecimy z zakrętu czy nie. Oczywiście bez przesady, ale faktycznie przez 5 lat użytkowania Subaru bezbłędnie zachowywało się w zimie. Tego nie da się opisać, momenty kiedy wchodzi się w łuk na rondzie osiedlowym, czy podjazdy na nieodśnieżonych drogach po za miastem....
4,1
~FifaRafa
Subaru Legacy III
Kombi 2.0 125KM 92kW
Jeśli ktoś tylko trafi na Z-A-D-B-A-N-Y egzemplarz... To będzie miał z niego wielką pociechę. Co nie znaczy, że auto jest idealne.
~Darek
Sedan 2.0 D 150KM 110kW
Legacy V w wersji COMFORT ze "wszystkim" :), Trudno znaleźć słabą stronę oprócz silnika (wg mnie słabo rozwiązana konstrukcyjnie dlatego może być awaryjny). Jeśli ktoś wymienił silnik w ASO na nowy to ma już samochód POZBAWIONY WADY i robi się z tego rewelacyjne auto
2,9
~mateusz_szymański
Kombi 2.0 i 16V 165KM 121kW
Samochód bardzo przyjemny i ciekawy, napęd 4x4(stały) daje nam niekiedy wielkie bezpieczeństwo o czym można się przekonać w najmniej oczekiwanych momentach. Japoniec jak japoniec, mógłby mieć troszkę ekskluzywniejsze wyposażenie wnętrza, natomiast jest wystarczająco podstawowe. Na spokojnie daję rade nie jednej BMW lub Mercedesowi. Polecam!
~DarQ_
Kombi 2.0 i 16V 165KM 121kW
To moje pierwsze Subaru, miałem masę aut ale Subaraka jako jeden z niewielu darzę uczuciem :) Obok tego samochodu nie da się przejść obojętnie, cieszy właściciela od momentu trzymania kluczyka, czy patrzenia na Logo :) Marka od zawsze otoczona jest mityczną legendą, która o dziwo w większości budzi pozytywny wydźwięk. Kiedyś usłyszałem że jeśli zaparkujesz auto i odchodząc nie obejrzysz się to nie jest dla Ciebie, coś w tym jest. Bezramkowe...
~Leszek
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Na wstępie auto z silnikiem 2.0 137 KM wybór celowy z uwagi na montaż i obsługę instalacji LPG. Auto sprowadzone ze Szwajcarii przy przebiegu ciut ponad 202000. Zawsze byłem zafiksowany na subaru więc ocena może być subiektywna. Rozważałem Imprezę lub bardziej Forestera, a skończyło się na Legacy Kombi. W Foresterze jest lepsza widoczność siedzi się wyżej jednak jest jak dla mnie za "ciasny" i nie mam potrzeby często zjeżdżać z...
~Stuttgarter
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Właśnie stuknęło 200 tyś km i to chyba właściwy czas, żeby coś o eksploatacji tego samochodu napisać. Ogólnie jest dobrze, samochód sprawuje się mniej więcej tak samo jak na początku. Poza drobiazgami nie było większych awarii, a samochodem nadal jeździ się przyjemnie i daje on frajdę z jazdy.
Dziennik kosztów dla Subaru Legacy
10,1
12,1
~Pkoz
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony. To moje drugie auto tej klasy. Wcześniej hatchback'i. Poprzednio Honda Accord 2.0 155 km sedan z 2003 roku. Główne przewagi to pewność prowadzenia i zachowania na drodze oraz moc od najniższych obrotów przy niskim spalaniu.
Subaru Legacy