Lista ocen Subaru Legacy (357)

Kombi 2.5 i 16V 173KM 127kW
Legacy to naprawdę dobry samochód. Dynamika wystarczająca. Napęd jest naprawdę genialny - możesz dojechać wszędzie w każdą pogodę(im cięższe warunki tym go bardziej doceniasz)- idzie jak czołg - \"subarowa pogoda\" go cieszy. Na śniegu jak po szynach - dopóki masz prześwit przejedziesz po wszystkim(w awaryjnych sytuacjach włączasz reduktor jedziesz dalej). Jechaliśmy z jednym \"sceptykiem\" leśną drogą na 1700 mnpm - jak wysiadł na górze...
~Henryk
Sedan 2.2 i 4WD 128KM 94kW
Idealnie współpracuje z instalacja LPG IV generacji, a warkot silnika przy 7kk obrotach to poezja dla uszów :D (Silnik)
~siuks69@poczta.fm
Subaru Legacy I
Sedan 1.8 4WD 103KM 76kW
No cóż autko w rodzince od 8 lat, sam przejechałem nim prawie 200 000 km, po drogach mocno dziurawych. Poza tym auto idioto odporne jak coś mu nie pasuje zatrzymuje sie i oczekuje na zreflektowanie sie kierowcy co głupiego zrobił. Powiem też że jak zapomniałem dolac oleju 1l co 5 000 km i przejechałem bez wymiany filtra i oleju 30 000 km. Mechnik sie zdziwił ze to auto jezdzilo na 2 l oleju. Bokser to bokser.
~Misiek
Kombi 3.0 i 24V R 245KM 180kW
Zdecydowanie na TAK. Na minus jedynie hamulce - do poprawy bo są za słabe jak na to auto.
~Bumeg
Sedan 2.2 i 4WD 131KM 96kW
zmiena konfiguracja zawieszenia od obciążenia, dobre tłunienie drgań, pewne czymanie się drogi bez jakikolwiek systemw elektriniczych SRS,TCS itp. nawet zimą na zasypanych drogach śniegiem oraz śliską drogą. Pewny warunkach drogi guntowej i leśnej. Napęd 4wd bez jakikolwiek ingerencji elektroniki całkowicie mechaniczny i nie rozłanczalny jest poprostu idealny. (Układ jezdny)
~Maciek z Gdańska
Subaru Legacy I
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
Auto godne polecenia, pod warunkie dobrego stanu. Jeżeli chcesz mieć auto niezawodne, bardzo komfortowe, ze znakomitymi właściwościami jezdnymi i wysokim poziomem bezpieczeństwa wybierz Legancy. Koszty eksploatacji do przyjęcia, wcześniej jeździłem Polo 96 i ku mojemu zdziwieniu nowe części eksploatacyjne są zdecydowanie tańsze od niemieckiego malucha! Kupujcie
~Artur
Subaru Legacy III
Kombi 2.0 125KM 92kW
Kupiłem auto za 8,5 tyś. chciałem wydać 15. mega przestrzeń, wygoda, świetny napęd, reduktor, charakter , tylko ciut mało mocy
~polskivip
Subaru Legacy III
Kombi 2.0 125KM 92kW
PRZYKLEJONY do kazdej nawierzchni i zawsze. najbardziej przestronne subaru. bagażnik spory i miejsca wystarczy na 4 osoby na baaaardzo dluga trasę. a jazda to największa możliwa frajda, wchodzisz na maxa w ostry zakręt i myślisz: dlaczego tak wolno, subarynka chce szybciej.... zawieszenie i 4x4 to namocniejsza strona legacka
~ usia24@wp.pl
Sedan 2.5 i 4WD 150KM 110kW
Pomimo kosztownego poczatku, nadal jestem zauroczona ta marka tym modelem i nigdy jej nie zmienie!
~PETTER
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
mieszkam na stałe w Norwegii- w górach,biorąc pod uwagę dość srogie przepisy ruchu drogowego ten motor w zupełności mi wystarcza. Średnia prędkość jazdy wynosi tu 50 km/h z porywami w trasie do 80 :) Sama praca motoru-rewelacja ! (Silnik)
Subaru Legacy