Lista ocen Subaru Legacy (358)

~Andrzej
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Mam już spore doświadczenie w użytkowaniu tego auta. Ergonomia i wygoda. W sumie brakuje mi tylko "automatycznego" oświetlenia kabiny z przodu, odcięcia nawiewu powietrza z przodu. No i mogłoby być szersze o 5 cm. Ale nie są to powody, żeby je nagle zmieniać.
~Jurek
Kombi 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Silnik bezawaryjny, pali dużo, ale na gazie da się ścierpieć. ;) (Silnik)
~adam
Kombi 2.0 TD 150KM 110kW
Doskonała elastyczność, niezła kultura pracy, bardzo cichy. (Silnik)
~Adam
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
Samochód ma to "coś". nawet po przejechaniu w Polsce jednego dnia 1200 km chce sie do niego wsiadac. Policja i inni kierowcy sa bardzo pozytywnie nastawieni. I prestiz za cenę ponizej 100000 zł. Serwis w Gdańsku jest OK
~gaco
Kombi 2.0 i 16V 165KM 121kW
Super, polecam każdemu, kto chce mieć nietuzinkowe auto zupełnie inne niż wszystkie które codziennie widzimy w masowych ilościach na ulicach.
3,2
~kasaa
Sedan 2.0 i 16V 165KM 121kW
silnik za saby jak na 4x4 12 do setki to jakies nie porozumienie w tych czasach, nie mialem oglonie zadnych problemiow mechanicznych (Silnik)
~grzpotasz@POCZTA.ONET.PL
Kombi 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Jeżdżę autkiem od 4 miesięcy,przejechałem już 15000 km,jestem bardzo zadowolony.Świetnie trzyma się drogi,na trasie pali niewiele-stały napęd na 4 w mieście niestety kosztuje.Mimo to jest to moja marka dożywotnia.
~Andrzej
Sedan 2.0 i 4WD 150KM 110kW
samochód już prawie roczny, doskonale się prowadzi, przewidywalny w każdych warunkach, cichy, daje poczucie bezpieczeństwa na drodze, a jak ładnie mruczy.
~likus@ptew.org.pl
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
Unikajcie serwisów jak ognia, przebitka na cenach sięga 200 %, ale fachowi są przynajmnie ci z Mikołowa bo gdzie indziej nie bywam.
~tomek
Subaru Legacy I
Sedan 2.0 4WD turbo 220KM 162kW
Ciekawy samochod, nie rzucajacy sie w oczy. Niedrogi w kupnie w porownaniu do innych marek o podobnych parametrach..W serii dostajesz 6.7sek do 100km/h, super naped i zawieszenie..
Subaru Legacy