Lista ocen Subaru Legacy (358)

~mztom
Subaru Legacy III
Sedan 2.0 125KM 92kW
Silnik ma bardzo fajny przebieg momentu obrotowego praktycznie od 2 tys. obr można już ładnie przyspieszać a od 4 tys. to już super ciągnie szkoda tylko ze do 6 tys. i nic wiecej (Silnik)
~Agni
Sedan 2.5 i 4WD 173KM 127kW
jest wiele drobiazgow, ktore moglyby sprawic zycie kierowcy oraz pasazerow jeszcze bardziej komfortowym jakkolwiek porownujac do innych samochodow w tej klasie, Subaru Legacy jest nie do pobicia.
~Excalibur
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Wspaniałe auto. Można się zakochać po pierwszej jeździe. Następne moje auto to też będzie Subaru.. na bank! I feel Legacy...
3,5
~jskarzynski@poczta.fm
Subaru Legacy III
Sedan 2.0 125KM 92kW
bardzo dobry samochód ale zdecydowanie przereklamowany - do 140 000 km bardzo dobry - później wiele denerwujących mniejszych i więksych usterek
~SzymonM
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Nie ma w liście silnika o mocy 2.0 138 KM. Jeździłem autkiem ponad rok do momentu aż jakiś pomyleniec przejechał na czerwonym swoją piękną Bawarką i mnie skasował. Jak go kupowałem miałem obiekcje co do 4 biegowego automatu, jak się szybko okazało niesłusznie całkiem żwawo się zbiera, jedyny minus powyżej 140 brakuje 5 biegu i robi się troche głośno. Przeniesienie napędu jak to w subaru to MAJSTERSZTYK nie jest to możę napęd 50%x50% jak w...
~arq
Sedan 2.0 TD 150KM 110kW
Nie pracuje w serwisie subaru, staram się być obiektywny. Samochód ciut za drogi . Do tej pory leje paliwo i jeżdże. Auto traktuje jako środek transportu a nie podnosze do rangi kapliczki. Jazda na mokrym no i w zimie daje duuuużo frajdy - prawdziwy AWD.
~gloners
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Samochód godny polecenia dla każdego kto ma jeszcze wątpliwości
~Rafi ols
Subaru Legacy II
Sedan 2.0 i 4WD 116KM 85kW
świetny samochód w cenie golfa a wiekszy szybszy i wygodniejszy
~remikus
Subaru Legacy I
Sedan 2.2 4WD 136KM 100kW
Jak juz go zamecze na amen/nie wiem kiedy :)/ to juz wiem jaki bedzie nastepny model... ale prawdopodobnie OUTBACK 2005 bo ma chyba najdoskonalszy silnik w SUV, a poza tym bardzo mi sie podoba.
~Seth
Kombi 2.0 i 16V 150KM 110kW
Wady: Po tej marce spodziewałem się znacznie więcej. Jestem rozczarowany. Po pierwsze 2.0 136 KM to stanowczo za słaby silnik do tego samochodu. Krótkie siedzisko fotela kierowcy na długich trasach potrafi doprowadzić do szału. Wsteczny rzadko wchodzi za pierwszym razem. Zalety: Układ jezdny po prostu bajka.
Subaru Legacy