Oceny Subaru Legacy V Sedan

Oceny Subaru Legacy V Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Subaru Legacy V Sedan

~Darek
Subaru Legacy V
Legacy V w wersji COMFORT ze "wszystkim" :), Trudno znaleźć słabą stronę oprócz silnika (wg mnie słabo rozwiązana konstrukcyjnie dlatego może być awaryjny). Jeśli ktoś wymienił silnik w ASO na nowy to ma już samochód POZBAWIONY WADY i robi się z tego rewelacyjne auto
~Leszek
Subaru Legacy V
Od chwili zakupu do obecnej ,a minęło już dwa lata jestem bardzo zadowolony z zakupu i użytkowania tego samochodu. Gdy jadę to banan nadal nie znika z twarzy, aż żona ma ubaw z tego.
~Arek
Subaru Legacy V
Moje pierwsze Subaru, jestem pozytywnie zaskoczony tym autem... Myślę że nie ostatnie Subaru w moim życiu...
~gk5
Subaru Legacy V
Super samochód. POLECAM WSZYSTKIM NIEZDECYDOWANYM.
~Artur
Subaru Legacy V
Jest OK, napęd i silnik, według mnie, super. Kilka mankamentów by się znalazło, szczególnie po porównianiu z konkurencą (choć ta też nie jest bez wad :))
~Bartek
Subaru Legacy V
Ciągnie jak wściekły, ale przy dłuższej szybszej jeździe wciągnie trochęoleju (Silnik)
~Adam
Subaru Legacy V
Miałem już wiele aut ale w legacy układ jezdny jest doskonały. (Układ jezdny)
~mpg5
~zadowolony
~wm
Subaru Legacy V
Generalnie tragedia , auto za ponad 160 tys a ciągle jakieś usterki. W pierwszym roku 7 razy zapchał się DPF przy jeździe głównie autostradami, w końcu go wyciąłem za namową serwisu, Sprzęgło beznadziejne, zawieszenie jak taczki (Bezawaryjność (poważne usterki))
Subaru Legacy V Sedan