Lista ocen Subaru Outback III 2.5 165KM 121kW 2005-2009 (4) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wiktor Walas
Kombi 2.5 165KM 121kW
Ciasno. Mam 185cm i muszę się "wpasować". Od głowy do sufitu mam mało miejsca, siedzisko kończy się dużo przed kolanami i ramiona wystają poza oparcie! Siedzę lekko leżąc, żeby oprzeć potylicę o środek zagłówka. Jednak jak już siądę, to jest mega ergonomicznie. Z tyłu jest sporo miejsca dla 2 osób. 3 (powyżej 100kg) już trzeba dopychać kolanem. Słupek C może przeszkadzać wyższym osobom. Natomiast ma OGROMNY bagażnik z super dostępem
~Szymon M.
Kombi 2.5 165KM 121kW
Trochę ciężko znaleźć pozycję za kierownicą (mam 185 cm wzrostu), ale po dłuższym czasie można się przyzwyczaić do jakiegoś ustawienia i nie jest to męczące. Dla pasażerów też jest sporo miejsca, ale z tyłu dla wyższych osób będzie mniej miejsca na głowę, ze względu na nisko schodzącą linię dachu (która jest piękna w tym aucie :D ).
~Subaru
Kombi 2.5 165KM 121kW
Miejsca jest sporo zarówno z przodu jak i z tył , w 5 osób da radę jechać. Przy 4 osobach 175cm jest wygodnie. Miejsca z tył na nogi jest mnóstwo. Bagażnik bardzo pojemny, relingi dachowe w standardzie, koło zapasowe pełnowymiarowe pozwala zmieścić butlę na LPG 60-75litrów Dla 2 metrowców nie polecam
~subarzysta
Kombi 2.5 165KM 121kW
Gdy się jedzie w 4 osoby, bywa, że trzeba się \"podzielić\" przestrzenią. Przód z tyłem trochę musi ponegocjować :)