Lista ocen Subaru Outback III 2.5 165KM 121kW 2005-2009 (6) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szymon M.
Kombi 2.5 165KM 121kW
Ja mam automat 4-biegowy. Niby mało, ale biegi są długie. Jest tryb Sport który pozwala ciągnąć obroty aż do 6k RPM co przydaje si e przy wyprzedzaniu. Jest też tryb manualnej zmiany, przydatny do zjazdów w górach. Moja czasami trochę szarpnie, ale to raczej wynika ze sterownika, ponieważ szarpie czasem jak odpuszczę gaz w momencie zmiany biegu na wyższy i zaraz znów dodam gazu. Outback to nie wyścigówka, przy normalnej jeździe wszystko...
~Wiktor Walas
Kombi 2.5 165KM 121kW
Manuna skrzynia ma reduktor w dopinany w trakcie jazdy! W rodzinnym kombi! Bez niego na 2gim biegu można lecieć do 95km/h. Poniżej 80km/h nie ma potrzeby wrzucać 5tki. Na autostradzie auto i tak nie ma mocy więc ta 6tka to byłaby zbędna. Dwumasowe sprzęgło wywalcie jak najszybciej. Standardowe sprzęgło mocno odmula ten samochód.
~Subaru
Kombi 2.5 165KM 121kW
Bezawaryjna, dynamicznie można przyśpieszyć. Brakuje 6biegu na autostradach ale to auto nie służy do latania 140km/h przez pół europy tylko po amerykańskich highway max 60mil na godzinę czyli jakieś 100km/h do 120km/h i po bezdrożach Australii.
~ADAM
Kombi 2.5 165KM 121kW
skrzynia bezproblemowa, choć strasznie wolna i muli ten samochód, przy wcisnieciu pedalu w podloge trzeba poczekac około 1 sekundy zanim zacznie sie cos dziać
~Seba
Kombi 2.5 165KM 121kW
Prosty niezawodny 4 biegowy automat. Mógł by być ten jeden bieg więcej ale daje rade.
~subarzysta
Kombi 2.5 165KM 121kW
Dla mnie oK, moja pani musiała się przyzwyczaić. Twarde sprzęgło, do jazdy w korkach lepszy byłby automat.