Lista ocen Subaru Outback IV Crossover 3.6 R 260KM 191kW 2009-2013 (4) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kario
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Pomimo fatalnych opon (geolander) auto trzyma się drogi jak przyklejone. na zakrętach można wymanewrować sporo mniejsze, nisko osadzone auta. Jazda na wprost autostradą przy 200km/h to też nie problem. Po prostu doskonałość. Do tego ogromny prześwit i świetne wybieranie nierówności. 4x4 działa super dobrze, centralny dyferencjał spinany sprzęgłem przez komputer. Mistrzostwo świata. Jedynie brakuje hydraulicznego wspomagania kierownicy, ale co...
~Edyta
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Komfortowy, Zauważyłam, że na wyboistych drogach, tam gdzie inni kierowcy zwalniają, mogę jechać szybciej bo wewnątrz jest cicho i auto jedzie bardzo stabilnie pomimo dołów i nierówności. Na autostradach podróżuje się bardzo przyjemnie, pomimo jazdy 140 km/h silnik nadal tylko cichutko pomrukuje. Trochę przeszkadza szum opon i powietrza.
~Tomek
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Układ jezdny nastawiony zdecydowanie na komfort, a mimo to niewiele aut jest w stanie nadążyć w zakrętach za Outbackiem. Auto również bardzo stabilnie prowadzi się na autostradzie przy prędkościach powyżej 200 km/h. Ponad 20 centymetrowy prześwit oraz stały napęd na 2 osie pozwala bez obaw zjechać z asfaltu na polne i leśne dróżki.
~Kot
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Dobrze dobrane zawieszenie szczególnie na polskie drogi, może trochę za miękki, ale nie jest to samochód sportowy. Komfort wzorowy.
Subaru Outback IV Crossover