Oceny Subaru Outback IV Crossover

Oceny Subaru Outback IV Crossover – wybierz silnik

Najnowsze oceny Subaru Outback IV Crossover

~Mariusz
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Dwie ważne zalety Subaru : 1. To SUBARU - made in Japan 2. Silnik + napęd na 4 łapy I wady. Być może gdybym nie miał doświadczenia z innymi autami w życiu nie pomyslałbym , że Subaru może mieć wady 1. Brak ksenonów AFL - w nocy przy dynamicznej jeździe widzisz na światłach mijania tylko 100m do przodu. Nie trudno sobie obliczyć w ile przejedziesz i masz czasu na reakcje przy prędkości 100km/h a nie zawsze możesz używać świateł drogowych...
~inz.golos
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Zajebiste auto, tnie jak przecinak. Ciche, pojemne, tanie, nie kradną, Jedyne pierdoly co bym chciał to łapa ręcznego, żeby o pasy kierowcy i pasażera krzyczało z tego samego miejsca, skrzynia z przelozeniami choć te łopatki robią robotę, tylko 3.6 i lpg i wersja EU. Najlepiej przedlift na 1 wałku bez TMPS i drugi komplet kół na przekładkę.Nie zapamiętuje czy włączałes Cruise jak w moździe zawsze czeba klikać. Jedyne co mi się zepsuło to...
~Kris
Crossover 2.5 i 167KM 123kW
Na minus wygląd zwłaszcza z tyłu, przedliftowa kiera design, brak manualnego ręcznego, wymiana żarówek i świec. Na plus wyciszenie, napęd, Ilość miejsca, standard wyposażenia, nawiew. Neutralnie oceniam cvt, widocznosc. Nie jest auto sportowe a rodzinne, uwaga na legacy 2.0 muł dramatyczny, pod lpg tylko 2.5 przedlift sohc. Zawieszenie dosyć sztywne. Szukać koniecznie europejczyka. Polecam osobom lubiacym wyjazdu w góry.
3,6
~Tomek
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Super samochód, prawie niezawodny. Po 250 000 wymiana sprzęgła, po 270 000 usunięcie DPF, poza tym same drobne usterki, najbardziej denerwującą - nieszkodliwą- stukanie luźnych klocków hamulcowych. A po 200 000 dobielające szmery i stuki z okolic bagażnika.
~Grzegorz Mikrut
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Uważam, że Subaru Outback to niespotykana kwintesencja rozsądku motoryzacyjnego. Porównując z BMW5, których kilka wcześniej posiadałem, to Outback jest pod każdym względem lepszy oprócz wyciszenia i stylistyki. Teraz od liku miesięcy planuję go sprzedac i kupic kolejne auto i nie jestem w stanie znaleźc alternatywy. Chyba skończy się kolejnym Outbackiem.
~Edyta
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Bardzo komfortowe i bezpieczne auto w każdych warunkach pogodowych. Największe wrażenie zrobił na mnie silnik i napęd 4x4, szczególnie zimą. Mimo, że wcześniej też jeździłam autem z napędem na 4 koła w Outbacku czuję się pewniej.
Dziennik kosztów dla Subaru Outback IV Crossover
8,1
12,4
13,0
3,8
~trzeba było kupić normalnego Suva.
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
daję źle bo to samochód plastik-fatastic. Samochód za 150000 zł który niestety trzeszczy jakby miał się złamać kiedy zjeżdżam nim z krawężnika. Nie wymagałem od niego właściwości terenowych bo do tego sa inne auta. Auto żony o podobnym przebiegu za 1/3 tej kwoty mniej trzeszczy. Sorento kolegi też.
~Subikun
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Samochód dla ludzi, którzy wiedzą czego chcą. Nie dla kierujących się modą. Do wyglądu zewnętrznego można się przyzwyczaić. Zimą na śniegu prezentuje się zadziornie. Brak udziwnień. Odpala się za pomocą kluczyka, a nie za pomocą przycisku lub jeszcze innych wynalazków, które nie wiem jaką mają mieć wartość dodaną.
~Darek
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
Bardzo dobry samochód na polskie tak zwane warunki komunikacyjne, świetnie radzi sobie ze złym stanem nawierzchni, bardzo dobrze trzyma się drogi, nawet w trudnych warunkach. Jak dla mnie idealny samochód na długie wyjazdy w trudnych warunkach np. narty. Natomiast nie polecam jako auta miejskiego….duży + trudniejsze ruszanie, sprawiają że nie można wykorzystać jego walorów a jazda męczy……..więc najlepiej w siną dal….i...
2,6
~Nigdy więcej Subaru
Crossover 2.0 D 150KM 110kW
jak na auto za takie pieniądze to słabo wypada w porównaniu z takimi markami jak np. Skoda, Ford albo Insignia. Te auta są zdecydowanie lepiej przygotowane do eksplatacji w naszych warunkach, i są zdecydowanie bardziej cywilizowane.
Subaru Outback IV Crossover