Oceny Subaru Outback IV Crossover

Oceny Subaru Outback IV Crossover – wybierz silnik

Najnowsze oceny Subaru Outback IV Crossover

~Mariusz
Subaru Outback IV
Dwie ważne zalety Subaru : 1. To SUBARU - made in Japan 2. Silnik + napęd na 4 łapy I wady. Być może gdybym nie miał doświadczenia z innymi autami w życiu nie pomyslałbym , że Subaru może mieć wady 1. Brak ksenonów AFL - w nocy przy dynamicznej jeździe widzisz na światłach mijania tylko 100m do przodu. Nie trudno sobie obliczyć w ile przejedziesz i masz czasu na reakcje przy prędkości 100km/h a nie zawsze możesz używać świateł drogowych...
~Tomek
Subaru Outback IV
Super samochód, prawie niezawodny. Po 250 000 wymiana sprzęgła, po 270 000 usunięcie DPF, poza tym same drobne usterki, najbardziej denerwującą - nieszkodliwą- stukanie luźnych klocków hamulcowych. A po 200 000 dobielające szmery i stuki z okolic bagażnika.
~Grzegorz Mikrut
Subaru Outback IV
Uważam, że Subaru Outback to niespotykana kwintesencja rozsądku motoryzacyjnego. Porównując z BMW5, których kilka wcześniej posiadałem, to Outback jest pod każdym względem lepszy oprócz wyciszenia i stylistyki. Teraz od liku miesięcy planuję go sprzedac i kupic kolejne auto i nie jestem w stanie znaleźc alternatywy. Chyba skończy się kolejnym Outbackiem.
Dziennik kosztów dla Subaru Outback IV Crossover
8,1
12,4
13,0
~Edyta
Crossover 3.6 R 260KM 191kW
Subaru Outback IV
Bardzo komfortowe i bezpieczne auto w każdych warunkach pogodowych. Największe wrażenie zrobił na mnie silnik i napęd 4x4, szczególnie zimą. Mimo, że wcześniej też jeździłam autem z napędem na 4 koła w Outbacku czuję się pewniej.
~trzeba było kupić normalnego Suva.
Subaru Outback IV
daję źle bo to samochód plastik-fatastic. Samochód za 150000 zł który niestety trzeszczy jakby miał się złamać kiedy zjeżdżam nim z krawężnika. Nie wymagałem od niego właściwości terenowych bo do tego sa inne auta. Auto żony o podobnym przebiegu za 1/3 tej kwoty mniej trzeszczy. Sorento kolegi też.
~Subikun
Subaru Outback IV
Samochód dla ludzi, którzy wiedzą czego chcą. Nie dla kierujących się modą. Do wyglądu zewnętrznego można się przyzwyczaić. Zimą na śniegu prezentuje się zadziornie. Brak udziwnień. Odpala się za pomocą kluczyka, a nie za pomocą przycisku lub jeszcze innych wynalazków, które nie wiem jaką mają mieć wartość dodaną.
~Darek
Subaru Outback IV
Bardzo dobry samochód na polskie tak zwane warunki komunikacyjne, świetnie radzi sobie ze złym stanem nawierzchni, bardzo dobrze trzyma się drogi, nawet w trudnych warunkach. Jak dla mnie idealny samochód na długie wyjazdy w trudnych warunkach np. narty. Natomiast nie polecam jako auta miejskiego….duży + trudniejsze ruszanie, sprawiają że nie można wykorzystać jego walorów a jazda męczy……..więc najlepiej w siną dal….i...
2,6
~Nigdy więcej Subaru
Subaru Outback IV
jak na auto za takie pieniądze to słabo wypada w porównaniu z takimi markami jak np. Skoda, Ford albo Insignia. Te auta są zdecydowanie lepiej przygotowane do eksplatacji w naszych warunkach, i są zdecydowanie bardziej cywilizowane.
~Beny
Subaru Outback IV
Auto godne polecenia - naprawdę przyjemnie się podróżuje. Nawet po długiej trasie (kilkaset km) nie czuje się zmęczenia. Trzyma się drogi jak przyklejony - parę razy złapałem się na tym, że nawet w ulewnym deszczu i drodze z koleinami leciałem 130. Zimą w góry super. Miałem lekkie obawy o sprzęgło (było coś o tym w mediach przed rokiem), ale na razie jak widać wszystko gra i hula jak trzeba.
~Kali
Subaru Outback IV
Właściwości jezdne jak zwykle w Subaru na 5+ Obszerne wnętrze, spory bagażnik. Nie najlepsza jakość materiałów, ale tragedii nie ma. DPF, jak to zazwyczaj, główny problem...
Subaru Outback IV Crossover