Lista ocen Suzuki Alto III (33)

~sarus@op.pl w razie pytań służe pomocą
Hatchback 1.0 54KM 40kW
jak dla mnie może być polecam lepsze to niż fiat....
3,8
~Zywiec
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Nie oszukujmy się, to miejski bączek, który nigdy nie będzie limuzyną. Ale jak na tego typu samochód to na głowę bije Cieniasy, Tikony i inne miejskie samochodziki.
~test123
Hatchback 1.1 i 16V 62KM 46kW
Alto IV to samochód bardzo dobry (może nie doskonały). W mieście sprawdza się wyśmienicie, na autostradzie znośnie. Atutem autka jest przede wszystkim ekonomiczność, a poza tym bezpieczeństwo (2x air-bag, abs) + niesamowita zwrotność połączona z rozmiarami. Tym samochodem zawsze zaparkujesz w centrum. Na uwagę zasługuje unowocześniona (sympatyczna) stylistyka nadwozia i odejście (wreszcie) od kanciastej stylizacji charakterystycznej dla Alto...
~&&&
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Za te pieniądze nie widze nic lepszego. Po citroenie którym jeździłem wcześniej obiecałem sobie że już na zawsze japończyki!
~Zibu
Hatchback 1.0 54KM 40kW
dla kobiety w szczegulnosci do miasta doskonały bumek . w trasie męczy .
4,1
~shadokb@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Drogi zakup na początek, praktycznie bez opcji (wręcz skromne wyposażenie), ale silnik (mechanika) bez usterek. Niskie koszty utrzymania, pali mniej niż maluch 126p; na trasie (rozgrzany silnik) 4,3 l/100 km do 6,8 m zimie i w miescie. Kupić i tylko tankować, no i co 10000 km przegląd.
3,8
~sarus@op.pl
Hatchback 1.0 54KM 40kW
jest dobrze tylko dlaczego do takich silników wysoko obrotowych nie dali obrotomierza ???
~Efektywny
Hatchback 0.8 40KM 29kW
Jezeli miałbym wybierać z tej klasy Np : Fiat CC , Fiat Seicento ,Ford Ka i inne takie biorę Alto , jest niezawodny.
~Dorota W. WARSZAWA
Hatchback 1.0 54KM 40kW
Jak na ta klase malych aut,alto calkiem niezle sobie daje rade:)))
3,7
~pawelgas@poczta.fm
Hatchback 0.8 40KM 29kW
Autko małe ale zgrabne, silnik MPI, w zimie pali od "kopa", komfrot jazdy dobry, autko się nadaje dla każdego: młodego, kobiety, starszego.