Lista ocen Suzuki Grand Vitara I Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW 1998-2005 (14) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gwito
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
Niezle jak na japonczyka. Ze wzgledu na automat jazda po autostradzie dostarcza mocniejszych wrazen akustycznych. Poza tym duze lusterka i ksztalt auta dyskwalifikuja je do jazdy ponad 140 mimo ze da rade jechac wiecej
~slawvonwoz@wp.pl
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
Do 120 km/h OK. Potem słabo. Były 2 momenty na początku (zaraz po zakupie - zanim się \"oswoiłem\" z samochodem),że na światłach myślałem, że silnik zgasł i ponownie uruchamiałem silnik - potem usłyszałem tylko ...!:)
~fan japońskiej mototechniki
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
Do 100 km/h bardzo dobrze , 100-120 dobrze , powyżej 120 szum wiatru i silnika duży .Silnik pracuje przy tych prędkościach w zakresie obrotów od ok.4000obr/min wzwyż .Szum w uszach i wir w zbiorniku paliwa .
~pandan
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
cicho jest tylko na biegu jałowym , jak jedzie to daleko do ideału, ale to przecież ramowa i kańciasta "terenówka "na szerokich oponach.
~nicoz
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
Wyciszenie silnika na dobrym poziomie. Przenoszenie do kabiny odgłosów pracy zawieszenia i kół - slabo, wszystko słychać.
~Krzysiek
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
nie ma się co oszukiwać nie jest to osobówka klasy średniej czy nawet kompakt, ale z CRV z tego rocznika może stawać do porównania
~pakom@poczta.onet.pl
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
Tu fatalnie, ale to w koncu puszka. Ponad 100 zaopatrz sie w zatyczki, ale w terenie bez znaczenia przeciez.
~J.K
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
Wyciszenie silnika w tej klasie aut poniżej przecietnej ,dlatego taka ocena .
~Arnold
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
pod warunkiem że nie otwiera się szyb, ale po co? - jest przecież klima

Suzuki Grand Vitara I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adrian
Standard 2.0 i 16V 127KM 93kW
Samochód głośny. Powyżej 130km/h nie da się rozmawiać.
Suzuki Grand Vitara I Standard