Lista ocen Suzuki Ignis II (52) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lawyer
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
Mam wersję GLX A/C (z klimą) i jest w niej wszystko, co być powinno w samochodach o podwyższonym standardzie. Żałuje jedynie, że SUZUKI nie daje polskim klientom takich możliwości jak na Węgrzech, gdzie można dowolnie konfigurować wersję (np. GLX z A/C, CD i dodatkowo podgrzewanymi lusterkami). Druga sprawa to cena części, trochę przeraża informacja, że za kilka listew dookoła krawędzi samochodu (jak w wersji GS) trzeba zapłacić 3.800 zł z...
~Emill
Hatchback 1.3 DDiS 70KM 51kW
Jak już wcześniej pisałem kupiłem wersję bardzo bogato wyposażoną za stosunkowo niewielkie pieniądze. Auto za 17.500 zł, które jest stosunkowo ekonomiczne, ma niewielki przebieg i jest naprawdę bardzo bogato wyposażone. Jak za te pieniądze uważam jest bardzo dobre. Jakość materiałów wykończeniowych zwłaszcza fotele mogły by być dużo lepsze, ale jak się kupuje z drugiej ręki auto to nie można marudzić, tylko porównywać do innych marek aut w...
~walsza
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
Moje autko kupiłem z udokumentowanym przebiegiem 22422 km. Warto sprawdzić VIN. Moje jest jak z salonu. Powiem tak :tego samochodu w salonie bym nie kupił za cenę jaka jest proponowana. Jest za drogie do jakości auta. Polecam używane od 2006, ponieważ nie posiadają paska rozrządu ale łańcuch!
~wikr biuro@rubit.koscianpl
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
Ja jestem zadowolony - kupując auto krajowe bezwypadkowe i bez jakichkolwiek uszkodzeń po przebiegu ok 60.000km, z pełnym wyposażeniem oraz dodatkowo zamontowaną instalacją gazową zapłaciłem 29.000zł. Przejechałem ponad 15.000km bez jakichkolwiek problemów.
~kp.knap@poczta.neostrada.pl
Hatchback 1.3 i 16V 4WD 94KM 69kW
warto dołożyć te 12 tyś i śmigać zamiast Pandziochą.Ale uwaga układ jezdny i środek ciężkości nie pozwala na jazdę uślizgami.No chyba że jeszcze się nie wjeździłem bo na rajdach Polski b.dobrze radzili sobie tym Ignacem
~PepeszaPL
Hatchback 1.5 i 16V 4WD 99KM 73kW
Samochód jest niedrogi w zakupie, całkiem tani w eksploatacji i daje przyzwoite warunki podróżowania. Gdyby nie blachy samochód byłby całkowitym wyczerpaniem tematu samochodu dla mieszkańców.
~dariusz
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
Nie jest zbyt drogie, choć bogate wyposażenie jest już niestety niedostępne w najnowszych rocznikach. Brakuje jednak w cenie auta listew bocznych, które trzeba dokupić dodatkowo za zbyt duże pieniądze
~jm7777
Hatchback 1.3 i 16V 4WD 94KM 69kW
Chyba nie ma innego samochodu z napędem na cztery koła w tej cenie i z porównywalnym wyposażeniem. Np. Panda 4x4 podobnie doposażona ( a mimi to o niższej funkcjonalności) jest duuuuużo droższa
~lucky_luu@interia.pl
Hatchback 1.3 i 16V 94KM 69kW
posiadany egzemplarz zakupiony za kwote nieco powyzej średniej krajowej-jednak jak sie okazało czasem lepiej dołożyc wiecej i cieszyc sie długo z bezawaryjnej jazdy.
Dziennik kosztów dla Suzuki Ignis II
5,4
7,8
9,7
~Rafał K.
Hatchback 1.5 i 16V 99KM 73kW
Może być. Wersja full z mocniejszym silnikiem 1,5 za troszkę ponad 50tys. Dobre auto musi kosztować, a na tle japońskiej konkurencji z tymi walorami jest stosunkowo nie najdroższy