Lista ocen Suzuki Jimny III (32) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maks
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
ASO to nedza, ale tak jest chyba ze wszystkimi autami, i to pewnie nie tylko u nas... usterki, masakra, najprawdopodobniej pada lozysko oporowe na sprzegle, luzy na kole atakujacym na tylnim moscie, zaczyna sie sypac reduktor. prywatny warsztat rozpoznal usterki w 20 min., kolesie z ASO potrzebowali 3 tygodni, i jeszcze im sie to do konca nie udalo! od 3 tygodni jestem bez auta i na koniec historii sie nie zanosi... :)
~marian
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
lekki wyciek ze skrzyni biegów, przy 90 000 bicie na kierownicy przy 80 km/h wymiana łozysk zwrotnicy i uszcelniaczy lewego koła.Efekt jazdy w ciezkim terenie i jazda po głebokich kałużach i wodzie. 95.00 km problemy ze sprzęgłem,haczenie biegów. Wymieniłem całósciowo sprzęgło ( 1700 zł )jest super.Auto jest eksplatowane co dzień w róznych warunkach.
~Michał
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
uszczelniacze kul zwrotnicy przepuszczały.Pod skrzynią pojawiły się kropelki oleju-chyba simmering na wale puszcza. W mostach miałem wodę z olejem, efekt jazdy w wodzie- odpowietrzenia tu nic nie dadzą, trzeba często zaglądać. Nagrzewnica.
~Bożena
Standard 1.3 DDiS 4X4 70KM 51kW
auto użytkuję od 8 m-cy , codziennie dojeżdżam do pracy ok 60 km zrobiłam 10.000 - nic dodać nic ująć spełnienie marzeń, szkoda że nowy z salonu kosztuje tak dużo, chętnie kupię kolejnego
~LOLA
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
JEST TO NAPRAWDĘ NIEZAWODNE AUTKO, MOŻEMY BYĆ PEWNI ŻE ZAWSZE DOWIEZIE NAS DO DOMU BEZ WZGLĘDU NA WARUNKI POGODOWE!!!PO 3 LATACH UŻYTKOWANIA JEDYNA "USTERKĄ" BYŁA WYMIANA AKUMULATORA!
~Kamil
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
Daję tak mało za automatyczne sprzęgi piast i reduktor. Oczywiście zmieniłem na manualne i jeździ elegancko, tylko lekko głośniejszy.
~Gebo
Standard 1.3 16V 80KM 59kW
Z niepokoju o brak usterek pojechałem na przegląd do ASO. Mam sie nie niepokoić i spokojnie jeżdzić dalej.
~Kubik
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
To przecież Japończyk - nic się nie psuje tylko jeździć ile kasy w portwelu na benzynkę
~Stan
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
Świece żarowe i akumulator to chyba najpoważniejszy wydatek.
~gauldoth
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
Nic się nie zepsuło, jednak przy tym przebiegu nie było jeszcze okazji.