Lista ocen Suzuki Jimny III (40) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Omerta
Standard Facelifting 1.3 VVT 4WD 85KM 63kW
Auto jest bardzo drogie jak na to co oferuje szczególnie po podwyzce z I 2013 roku.Czy kupił bym je jeszcze raz??raczejnie ze wzgledu na cene- obecnie kosztuje 67 tys zl.XZawiodlem sie tez troche na spalaniu ,, pracy silniuka, momforcie jazdy oraz przyspieszeniu jak i maksymalnej predkosci.Jednak gdyby autko kosztowalo 50 tys albo ciut poniżej polecal bym je szczególnie ze wzgledu na pewnośc jazdy w zime.Ja na codzien mam 3 auta : mini...
~Michał
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Suzuki jest drogie- jak każda terenówka. Za te cenę kupisz dziesięć lat starszego nissana patrola, a jeśli szukasz auta miejskiego, to za te pieniądze znajdziesz coś młodszego bez 4x4, np. toyotę aygo. W wyposażeniu mojego dżimsona nie ma nic, bo tak chciałem- zderzaki i listwy nielakierowane, brak klimy, tapicerka drzwi z jednolitego tworzywa sztucznego. Miało być odporne na uszkodzenia i podatne na mycie;)
~husky
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
Nowy w salonie mogłem kupić za 52800.- wybrałem samochód 3 letni z 2010 roku za który należy wydać ok 35 tys zł. Jest to świetna relacja ceny do możliwości samochodu, a sam samochód świetnie się sprawdza. Jedynym warunkiem jest niekupowanie tego samochodu do jazdy trasowej: jazda drogą ekspresową (120 km/h) czy autostradą (140 km/h) to kompletka porażka i męczarnia. Spalanie wtedy też ok. 9 na sto.
~miniks
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
bardzo wysoki- za niwielkie pieniadze dostajemy auto które może jeździć 30 lat stosunkow bez awaryjnie. Posiada wszytko co niezbedne dla kogoś kto porusza sie w terenie a przy 2 osobach w srodku przestrzeń bagazowa jest wystarczajaco duża.Posiada pewne mankamenty na drodze asfaltowej
~maks
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
tylko 3 gwiazdki ze wzgledu na osobista wpadke... gdybym trafil dobry egz., pewnie byloby 5. zgadzam sie, za te kase tylko nive da sie wyhaczyc, sprawny jimny to radocha w terenie, luzik w miescie, troche trudnosci na trasie... szkoda, ze mialem pecha (tak mysle... :))
~gauldoth
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
Jimny nie jest najtańszy, niestety. Im bardziej wyposażona wersja tym cena większa. W tych pieniądzach jakie płaci się za przyzwoitą wersję używanego jimnego można pozwolić sobie na całkiem niezłe bryki z innego segmentu.
~Kavuka
Standard 1.3 VVT 85KM 63kW
Jesli chcesz kupic taki samochodzik, to wiaze sie z wyzszymi wydatkami na benzyne, wiec lepiej sie zastanowic co dla Ciebie jest wazne. Konfort jazdy w miescie, z wyzszym samochodem, automat, 4x4 w zimie super; czy niskie spalanie.
~Kubik
Standard 1.3 16V 4WD 80KM 59kW
Takie uatko za taką cenę (a niektórzy wolą Fiata Pandę 4x4 diesel 1,3 za 45 tyś. zł - bez komentarza) to jedyna taka oferta na naszym rynku w tej klasie aut no i nie wiem czy nie jedyna na świecie - a jednak można tanio i po Japońsku
~Piotr
Standard Facelifting 1.3 VVT 4WD 85KM 63kW
Tani nie był, ale to jest auto niebywale trwałe. W wielu miejscach na świecie uchodzi za "strong car" co dla niektórych może być niezrozumiałe, ale to prawda :-)
~Lena
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
Auto kupiłam w salonie więc tanio nie było - szczególnie jak na tak mały samochód. Tak czy inaczej jestem z niego bardzo zadowolona, czuję się w nim pewnie i w miarę komfortowo.