Lista ocen Suzuki Jimny III Standard 1.5 TD 86KM 63kW 2004-2010 (8) - Układ jezdny

~Lena
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
Rewelacja!!! Dzięki dużemu prześwitowi i napędowi 4x4 nie mam problemów nawet w śniegu po kolana. Wolno bo wolno, ale zawsze się wygrzebie. Podobnie poza utwardzonymi drogami, daje radę po polu, lesie, jak trzeba także w błocie - jeszcze mnie nie zawiódł. Poza tym nie boję się dziur w jezdni, torowisk i krawężników...
~Jan P
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
Wiadomo auto nie jest gigantem wiec i prowadzi sie je dosc specyficznie dodajac polskie drogi.... przynajmniej mam pewnosc, ze nie urwe kola w duuuzej dziurze - cvale auto sie w niej zmiesci ;)
~gauldoth
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
Bardzo zwrotny samochód. Zawieszenie czasami daje jednak w kość, jako, że przeznaczone jest na \"falujące\" nierówności w terenie bardziej niż na \"ostre\" dziury naszych dróg.
~Stan
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
4x4 plus opcja redukcji. Czasem nie załącza się od razu ale po zatrzymianiu auta i resecie znowu wszystko działa.
~Paweł
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
Można się przyczepić tylko do luzów na kierownicy lecz podejrzewam że mój egzemplarz mógł mieć tylko ten problem.
~bartekgora1@poczta.onet.pl
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
no troszke myszkuje i uklad kierowniczy jest jakis delikatny na dziury bo odczuc mozna na kierownicy dziury
~Kulka
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
Na dziurach miejskich podskakuje, natomiast w terenie zaczyna sie przyjemnie bujać na boki
~Arek
Standard 1.5 TD 86KM 63kW
Ze względu na niski komfort daję 4 ale w terenie zasługuje na 5.
Suzuki Jimny III Standard