Lista ocen Suzuki Liana Hatchback (50) - Całokształt

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dr_Anwil
Hatchback 1.6 i 16V 4WD 106KM 78kW
Obecnie wg mnie najlepszy samochód za takie pieniądze. Jak miłabym drugi raz wybierać też byłaby to Liana. Od końca paźdiernika Liany HB są z nowymi światłami tylnymi (ala Lexus - czyli tzw soczewki i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobają). Jeżeli ktoś jeszcze nie widział to trzeba wejść na stronę w USA (tam Liana sprzedawana pod nazwą AERIO i jest tam prezentowana z nowymi światłami tylnymi, których jestem szczesliwym posiadaczem)....
~piotr_ch@o2.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Otrzymałem dokładnie to czego się spodziewałem. Typowy emerytowóz :) Auto na maksa nastawione na komfort jazdy, bez zadnych sportowych aspiracji. Na miasto bomba, na trasie nieco tęsknie za poprzednikiem (Nissan Primera GT). Zakupu nigdy nie żalowałem, duuuuużo plusów i kilka malutkich minusików ale to dosłownie pierdoły. No i nie ma obaw, żeby auto gdzieś zostawić na noc - brak zainteresowania dla zlodziei czy gówniarzy kradnących...
~Tomasz D.
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Oceniam ogólnie w stosunku do ceny auta, jego możliwości, pracy i niezawodności. Mam go od 2 lat, kupiłem sprowadzonego z Danii ze sprawdzonym przebiegiem. Dobre japońskie wozidełko. Może mało ambitne, ale tanie i niezawodne. Z boku wygląd średni, tył i przód mi się podoba, wnętrze też w miarę dobrze zaprojektowane. Największe wady to hałas powyżej 120 km/h, słaba widoczność w tylnej szybie i czasami stuki w słupkach w zawieszeniu.
~grooniar@yahoo.com
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Auto oszczędne, pojemne, w sumie bez awaryjne. Był problem z kontrolką podgrzewania świecy żarowej. Polskie serwisy nie mogły zlokalizować usterki przy pom. komputera. Zrobili to dopiero Słowacy, chociaż diesli nie mają w sprzedaży/!!!/ Naprawa na słowacji - 2 dni sprowadzenie częsci / moduł elektroniczny/ 1 dzień naprawa - umyte i odkurzone auto. Wieczorem z mechanikami piliśmy piwo i gadaliśmy o ... Suzuki diesel . Oni mają Liane 4X4. Fajnie...
~Łukasz
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Idealne, rodzinne auto. Niskie spalanie. Całkiem wygodne jak na swoje rozmiary. A przede wszystkim bezawaryjne. Jedynymi mankamentami był dość słaby silnik (1.4 DDis), ale rekompensował niskim spalaniem (w trasie nawet poniżej 5 l/100 km) - powszechnie wskazywany grube słupki przy oknie przednim, ograniczające nieco widoczność. I to w zasadzie tyle... Gdyby mi go nie zniszczono, jeździłbym nim dalej.
~smokoviec@wp.pl
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Marzyłem o Lianie od dawna, aż dopiąłem swojego, niestety, mimo wszystko, i twierdzę to z żalem, jestem rozczarowany.Największym plusem będzie to, że będziesz miał{a} niebanalny samochód z dobrym wyposażeniem, idealny dla rodziny 2+2,z fajnym wnętrzem,i dobrym silnikiem Minusy to duża usterkowość i ta TRZESZCĄCA KABINA, drogi i słaby serwis
~krowodrzagorka
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Auto na pewno godne uwagi. Jak ktoś trafi zadbany model i najlepiej poliftingowy będzie na pewno zadowolony. Ostatnio widziałem sztukę 4x4 z gazem z 2008 roku za 17 000. W tej cenie z takim wyposażeniem nie ma szans żeby kupić inny samochód. Sprawdzi się na długie trasy jak i do jeżdżenia po mieście. Dobre wozidełko.
~gregpaw@op.pl
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
Kupiłem diesla bo potrzebne było ekonomiczne auto. Gdyby nie problem z "kretynami" z AUTOPORADA było by jeszcze fajniej. Przez ponad 3 tygodnie nie potrafili zlokalizować usterki świecy zarowej. Zmieniłem serwis i jest ok. Po 15 tyś nic się nie dzieje. Dobra cena, dobry towar, dobre uzytkowanie.
~znajacypasazer
Hatchback 1.4 DDiS 90KM 66kW
jak to japonczyk-technicznie bardfzo dobry ale przydaloby sie jeszcze wiecej ,,komfortu``-np.taki plastik z tylu jaki jest z przodu,lampki w dole drzwi,regulacja kierownicy w 2 plaszczyznach,jakies EBD-cos jeszcze oprocz ABSu.Ze względu na zla widocznosc tulu moglby byc ESP choc nie jest to nieodzowne
Dziennik kosztów dla Suzuki Liana Hatchback
5,8
10,2
10,3
~Sławko z Lublina
Hatchback 1.6 i 16V 2WD 103KM 76kW
Stawiam 4 choć nie jestem super zadowolony. Mam jednak przekonanie, że mogłem gorzej wybrać. Niemniej szykuję powoli zmianę i na pewno nie będzie to marka tak słabo zakorzeniona na naszym rynku motoryzacyjnym. Szczególnie doskwiera brak zamienników części zamiennych.
Suzuki Liana Hatchback