Lista ocen Suzuki Samurai (43) - Całokształt

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~monterey_@poczta.onet.pl
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Wystawilem taka ocene poniewaz uwazam ze jest ona proporcjonalna jesli wezmiemy segment off-roadowca czyli to co nie tonie, wytrzymale i o super wlasciwosciach, na moc w Samuraiu jest metoda, reduktor SJ410 lub silnik Swift 1.3 lub Vitary 1.6
~harpblues@wp.pl
Terenowy 1.3 69KM 51kW
jest to dobry samochud typowo terenowy jeżeli kupi sie taki w dobrym stanie to zapewni bardzo dużo ,pozytywnych przrezyc w terenie po małych przerubkach jest najlebszy z powodu niskiej masy małej wielkości
~Jacek
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Auto oczywiscie nie dla kazdego, ale moj suzuczek to: 1. swietne auto w teren, 2. jest po kapitalnej blacharce i wyglada bosko (zwlaszcza bez dachu) i niczego wiecej nie potrzebuje....:)
~Jacek -Sławno.
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Jeśli ktoś będzie chciał go ode mnie odkupić to odpowiedź jest jedna - on nie jest na sprzedaż! W terenie wjedzie wszędzie. A latem bez dachu, nad morzem - to jest to co tygrysy lubią najbardziej.
~Rafał
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Generalnie jestem bardzo zadowolony z tego autka ..chociaz mam wiele pomyslow na jego poprawe zarowno pod wzgledem estetycznym jak i praktycznym (jazda w terenie) ograniczaj mnie jedynie pieniazki...
~Maciej
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Jest to moje wymarzone autko, z usterkami i hałasem sie liczyłem. Samurai to rasowa terenówka, jeśli ktoś lubi zajrzeć pod maske i powariować w terenie to nie ma nic lepszego!
~tomasz.9319105@pharmanet.com.pl
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Doskonale,bo takiego auta oczekiawłem.Może teraz kupiłbym Jimniego ale gdybym zrobił to nie poznawszy Samuraia,nie darowałbym sobie nigdy.Mam zamiar poeksploatować nawet do 10 lat.
~Boss
Terenowy 1.3 69KM 51kW
doskonałe auto w teren, wypasione parole wąchają dymek z rury wydechowej, czasem nawet trzeba większego kolegę ( patrol, wrangler itp) wyciągać z błota :)))))
~Mateusz
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Jazda tym samochodem to męczarnia. 0 komfortu, tragicznie głośno, osiągi Fiata 126p, ciągle coś nawala. W teren strach jechać, bo ciągle coś się sypie.
Dziennik kosztów dla Suzuki Samurai
10,2
~Piotr
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Jak ktoś potrzebuje auta na zakupy i do kościoła, to niech lepiej omija szerokim łukiem, ale jak ktoś chce bawić się w terenie, to jest to doskonały wybór