Lista ocen Suzuki Samurai (43) - Całokształt

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KiMeR
Terenowy 1.3 64KM 47kW
jest najlepszym autem terenowym bo: jest lekki wytrzymaly dokopie nawet wranglerowi!!!(nam sie udalo) i ma slodki wyglad(niepozorny
~ksz413
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Auto nie nadaje sie do jazdy na co dzień, nie wygodnie, głośne i humorzaste. Ale radość z jazdy daje powód by je kochać
~leon z lasu
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Auto bardzo ekonomiczne - prawdziwa terenówka za niewielkie pieniądze a w dodatku niskie opłaty i mało pali. Auto z duszą.
~Samurai Świebodzin
Terenowy 1.3 64KM 47kW
Posiadam swojego samuraja już 5 lat i nigdy poważnie mnie nie zawiódł ani w ciężkim terenie ani na drodze, polecam każdemu to autko
~Jogi4x4 (Przemekm0@vp.pl)
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Idealny jako pierwszy samochód terenowy , mały , tani , dobrze sobie razący w teenie nawet po dobnych przeróbkach .
~Jacek Jelenia Góra
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Jestem bardzo zadowolony. Jest tak jak oczekiwałem. Nie należy oczekiwać auta na codzień, ale do zabawy super!!!
~Robert1
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Doskonale, male autko terenowe. Nie polecam jako jedyne autko, ale jako 2, ew. na wypady i wycieczki ma lepszego :)
~berettoo
Terenowy 1.3 69KM 51kW
na pierwszą terenówkę, lub jako drugie auto - polecam. Proste autko w dobrych pieniądzach.
~Margol
Terenowy 1.3 69KM 51kW
Patrol to to nie jest ale tragedii nie ma,idzie całkiem nieźle(w terenie oczywiście ;)
Dziennik kosztów dla Suzuki Samurai
10,2
~Suza z Gliczarowa
Terenowy 1.3 60KM 44kW
Suza samurai jest bardzo fajnym autkiem. Jest wytrzymała, wszedzie spodjedzie, jest poprostu SUPER!!!