Lista ocen Suzuki Splash (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz.
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Myślę, że znalazło by się kilka aut w lepszej cenie w tym segmencie (mówiąc o autach z salonu) na tamten czas. Auto bardzo plastikowe w środku. Jeśli komuś to nie przeszkadza to polecam jako auto miejskie. Jako używane są w atrakcyjnej cenie. Po mieście poruszanie się nim jest naprawdę wygodne, a na takie odcinki trasy jest komfortowy i o wiele lepszy niż auta segmentu A.
~peppek
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Kupiłem z rocznika 2008 w max wersji wyposażenia. Ma kurtyny, poduszki boczne i przednie, fabryczne radio z regulacją w kierownicy (skórzanej), c. zamek, lakier metalic, 15 calowe koła, elektryka z podgrzewaniem i wiele innych nie tak oczywistych nawet w większych klasach. Nawet regulację wysokości fotela pasażera. Zapłaciłem 35 tys. Myślę że nie ma konkurencji w klasie.
~Missi
Hatchback 1.0 65KM 48kW
samochód kupiony w salonie, generalnie (cennikowo) drogi ale my dostaliśmy rabat za poprzedni rocznik więc było OK. w tej samej cenie mieliśmy Nissana Micrę, Hyundaia i10 lub i20(czarnego), Skodę Citigo. Jeszcze była jakaś mała Kia z dużą ceną. Wybraliśmy Splasha ze względu na wielkość miejsca w środku oraz (W porównaniu do konkurentów OK
~SZ
Hatchback 1.3 DDiS 75KM 55kW
Prawie 7 na 10, fajne proste autko. Jako dodatkowe auto w domu, super śmigacz. Dla porównania z Peugeot 107 - dużo bardziej komfortowe, choć Diesel troszkę bardziej kosztowny w utrzymaniu i bardziej wybredny. To cała reszta ++++
~Adik_S
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Z takim wyposażeniem - bomba. Niestety, teraz sprzedawany Splash, już bez kurtyn, pod tym wzgledem nie wygląda aż tak różowo.
~erkaerka
Hatchback 1.2 86KM 63kW
Autko w sumie drogie, ale jeśli weźmie się pod uwagę te wszystkie bajery, które ma, to jest bardziej niż przyzwoicie
~Pani kierowniczka
Hatchback 1.0 65KM 48kW
Nie spotkałam się żeby inne małe samochody miały takie wyposażenie w standardzie, a jeżeli już to za dużą dpołatą.
~Michał
Hatchback 1.0 65KM 48kW
Jest naprawdę dobrze. Gdyby finalna cena wynosiła tak powiedzmy 35 tys. to już byłoby idealnie.
~M
Hatchback 1.0 65KM 48kW
Cena w porównaniu z innymi modelami na rynku the best. A Suzuki to też porządna firma...
Dziennik kosztów dla Suzuki Splash
9,1
~goga
Hatchback 1.2 86KM 63kW
za takie pieniądze , nie można kupić auta z tak bogatym wyposażeniem, a napewno nie w miarę nowego