Oceny Suzuki Swift II Hatchback 1.0 i 56KM 41kW 1991-1995

Suzuki Swift II Hatchback 1.0 i 56KM 41kW 1991-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Suzuki Swift II Hatchback 1.0 i 56KM 41kW 1991-1995

~bigyeti
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Miło zaskakuje bezawaryjnością. Wziąłem je na chwilę by zajeździć w kilka miesięcy i zmienić. Nie zminiałem przez trzy lata nic! Żadnego filtru (nawet LPG). Zrobiłem nim już 195.000km w tym 80.000km na LPG I generacji. Żadnych problemów ani na PB ani na LPG. Słyszałem, że przebiegi rzędu 300.000km i większe nie robią większego wrażenia na Suzi. Autko poprostu niedozajechania. Minusem jest dość słabe wyciszenie i mała moc. Spalanie LPG w trasie...
~Mateusz
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Trzycylindrowy silnik 1.0 świetnie znosi LPG (ma hydrauliczną regulację luzów zaworowych) i do tego wytrzymuje kosmiczne przebiegi. Przyspieszenia przyzwoite do III biegu. IV i V słabo ale to silnik wysokoobrotowy więc wystarczy go wkręcić powyżej 3000obr na III-ce przy wyprzedzaniu i jest ok. Zawieszenie wytrzymuje polskie drogi bez protestów a ceny części, o ile wogóle będą jakieś potrzebne, są na poziomie corsy albo matiza. Jedyne na co...
~sudoshner
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
IDEALNE auto dla uczniów, studentów czy osób dojeżdżających do pracy. Mało pali, nie psuje się, ma łatwą konstrukcję (łatwiejszą niż Golf II). Na parkingach zawsze znajdzie się dla niego miejsce. Na światłach nie jesteśmy w tyle. Tylna kanapa świetnie służy do... ; ) i do rzucania tam zakupów.
~Bartek
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Szkoda, że już go nie produkują bo z chęcią kupiłbym taki następny, gdy mój już wyzionie ducha. Niestety nowe Swifty to już nie to samo jeśli chodzi o bezawaryjność, a szkoda. Widać nie można produkować ideału w nieskończoność.
~Bogan Bork aka \'gottago\'
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Dobrze oceniam Swifta gdyż zalety maja wszystkie jego wady pod swoimi podeszwami. To naprawdę dobre autko, zwłaszcza gdy trafi się zadbany, garażowany egzemplarz. Ja zadbanego nie kupiłem i nie narzekam, auto od 5 lat spełnia swoje założenia w 110%!
3,5
~Miron
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Mimo japońskiego pochodzenia auto jest dość przeciętne. Najgorzej wypada korozja, szczególnie podwozia i mocowania wahaczy! Przy zakupie trzeba bardzo uważać, jeśli kupicie dobrą sztukę to i długo pojeździcie.
Dziennik kosztów dla Suzuki Swift II Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
6,2
~Łukasz
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Autko warte polecenia. Ma dużo pozytywnych cech, rzadko można się doczepić do minusów- wszystko zależy od stanu w jakim go nabywamy. Ja musiałem trochę dołożyć, ale teraz wiem czy jeżdżę i wiem, że posłuży mi kilka dobrych lat. Polecam dla młodych kierowców, naprawdę jest czym pojeździć (nikt nie wierzy, że tak zrywny jest silnik 993 cm3, dopóki nie podniosę maski :D).
~mp99
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
b.dobry samochód jak na wiek, polecam go każdemu kto chce mało zapłacić za samochód i nie wydawać nic na naprawy i płacić mało za paliwo. Prawie idealny samochód, a że taki nie istnieje wadą swifta jest rdza :(
~młody
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
autko godne polecenia za niewielkie pieniądze. idealne dla młodego kierowcy. oraz na miasto . japońska technologia robi swoje tutaj :) mam tez renault clio z 1992 roku o pojemności 1.2 i to nie jest to samo co swift nie ma tej zwinności na niskich biegach no i więcej pali
~Yellow+
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Rewelacyjne autko: auto na ciezkie czasy: niezawodne, porzadne wykonane, ekonomiczne.TROCHE STARODAWNY DESIGN-ale za to mozliwosc zakupu mnostwa czesci z odzysku, choc tez rzadko pewnie sie beda przydawac, BOP AUTLO FAKTYCZNIE JEST SUPER NIEZAWODNE.
Suzuki Swift II Hatchback