Oceny Suzuki Swift II Hatchback 1.3 i 71KM 52kW 1989-1995

Najnowsze oceny Suzuki Swift II Hatchback 1.3 i 71KM 52kW 1989-1995

3,8
~Lolek
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Auto zrywne , mało awaryjne , oszczędne . Nigdy nie bałem się jechać nim dalej ..jak wyjedziesz sprawnym to sprawnym też wrócisz . Żadnych niespodzianek przykrych nie dostarcza ..jedynie zdziwisz się jak dużo jeszcze paliwa w baku zostało :) . Jest to juz mój trzeci taki sam swift .Dlaczego nie kupiłem czegoś innego ? , nie dlatego ze swift jest jakims super samochodem lub nie podobają się inne - poprostu jego zakup okazywał się zawsze...
3,7
~osa
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Jeśli ktoś kupi dość młode i zadbane czyt( nieskorodowane ) auto będzie mieć sporo uciechy . Niestety nowsze roczniki wyposażone są w wiekszości w silniki 1.0 a to już nie daje takiej frajdy a spalanie tylko minimalnie mniejsze . Auta w sedanie albo HB 4 drzwiowe mnie osobiscie się nie podobają . Ale każdy ma swój gust . Ale generalnie każdy swift jest autem bezawaryjnym i ekonomicznycznym oraz tanim ...a jeśli szukasz wygody komfortu i...
~SUZA THE BEST
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Doskonałe auto dla ludu. Tani, ekonomiczny, niezawodny - nawet zawieszenie daje rady na naszych poligonach doświadczalnych zwanych drogami. W zeszłym roku Węgrzy zakończyli produkcję Swifta - ciekawe czy następca też będzie taki "dla ludu"
~bajlando@box43.gnet.pl
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Bardzo dobry samochód, lejesz paliwo i jedziesz. Nigdy mnie nie zawiódł. Polecam wszystkim, którzy lubią szybką jazdę i nie mają zbyt dużo pieniędzy na paliwo. W wersji GS ( oraz GTI ) niesamowite przyśpieszenie na 2 oraz 3 biegu. Kilka lat temu był problem z częściami, ale teraz to już historia.
~pietrzak@waw.net.pl
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Wersja węgierska. Nadwozie: ogniska korozji na dachu w okolicy przedniej szyby pojawiły się po trzech latach ekploatacji. Pojazdem przejechałem 134000 km. Innych usterek, poza wymienionymi w punktach 11 i 12 nie było.
2,9
~wiewiór
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
na dojazdy do pracy się nadaje, ale na poważniejsze wyprawy to raczej bym się nie odważył
~toress
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
kupiłem ten samochód bo miał klimę i oczarował mnie następny tez bedzi suzuki jako mechanik oceniam go bardzo wysoko a mam do czego przyrównać polecam
~starszy@op.pl
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Swift 3 dr - idealny pojazd dla dwóch osób lubiących dynamiczną jazdę niezawodnym przyjacielem.
~jaco
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Oszczędne i dodre auto,niezawiodło mnie nigdy!!! polecam
~Henio
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Moim skromnym zdaniem jak za tą cenę super, tylko lać paliwo i jeżdzić
Suzuki Swift II Hatchback