Lista ocen Suzuki Swift II (121) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 161 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bigyeti
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
mój wart jest ok 1.500zł... śmieszne pieniądze. A dzieci do szkoły rozwiezie nawet w największe mrozy. W sumie mam cztery samochody i nie raz było tak, że tylko Suzi odpalało :)
~Kapą
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Auto kupiłem za niecałe 8tys. PLN. Samochódem codziennie dojeżdzam do pracy. Brak poważnych usterek czyni go niezawodnym i tanim środkiem transportu dla 1 - 2-óch osób.
~Tomcio
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Bradzo fajne autko dla młodych ludzi no i nie trzeba wydawać pieniędzy na naprawy, po prostu się nie psuje a części takie jak klocki, filtry itp są ogólnie dostępne i tanie
~naws@go2.pl
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Za 11 letniego Suzu placilem 5.300.00zl. Po 12 miechach wymienione jedynie wahacze za 400 z zalozeniem. Srednie spalanie w granicach 6l/100. Czego chciec wiecej?
~RaV
Hatchback 1.3 i 68KM 50kW
Dałbym doskonale, lecz teraz idzie kupić Niemieckie samochody (VW i Opel) dosłownie za bezcen, wiadomo są gorsze, ale ceny są prawie dwa razy mneijsze niż na Japończyków
~kazp@tlen.pl
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Rewelacja: bardzo niska cena.Bardzo niskie ceny utrzymania.Tanie ubezpieczenie. Auto nieawaryjne. Czesci ulegajace naturalnemu zuzyciu sa tanie: nowe i uzywane. Super
~Mateusz
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Za te pieniądze nie mogłem trafić lepiej. Auto idealne do jeżdżenia w niezależnie od pory roku i pogody. Do tego tanie ale zadziwiająco trwałe.
~Bartek
Hatchback 1.0 i 56KM 41kW
Za cenę 3-5 tys. można mieć bardzo ekonomiczne auto, które pojeździ jeszcze przez kilka ładnych lat bez poważnych usterek. Czego chcieć więcej?
~osa
Hatchback 1.3 i 71KM 52kW
Wszystko zalezy w jakim stanie kupimy auto jak będzie zdrowe to okaże się tanie i funkcjonalne jak kupisz skorodowanego wraka to skarbonka bez dna .
~mr.Snajper@interia.pl
Hatchback 1.3 GTi 101KM 74kW
Mój model ma 8s-100km/h mierzone gps. Pali 6.8l jak pisałem wcześniej, za te pieniądze nie ma szybszego samochodu oraz ekonomiczniejszego.