Lista ocen Suzuki Swift V Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW od 2010 (10) - Widoczność

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~przemek
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
wszyscy narzekaja na widocznosc przez przednia szybe i to jest faktem. ale czy jest obowiazek stawania pod sygnalizatorem, zmaiast 4 m przed nim? wtedy widac swiatla. lusterka pokazuja b duzy obszar z tylu i jest to ogromny plus- z mysla a czestym miejskim parkowaniu tylem.
~Paweł
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
Nie mam większych zastrzeżeń. Nie ma tragedii z obserwowaniem sygnalizatora na skrzyżowaniu - nie trzeba przecież podjeżdżać na równi z nim. Duże lusterka to wielki plus. Parkowanie do tyłu nie nastręcza trudności, to przecież hatchback i do tego mały.
~przemek@wordjg.pl
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
prawie, przednia szyba powinna być odsunieta ok 20 do tyłu odsłaniając światła, teraz musze stawac dosc daleko od swiateł. natomiast duze lusterka boczne sa rewelacyjne, wewnetrzen jest za male , delikatne ruchy glową i trace kontakt.
~jager
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
Jestem wysoki więc widocznośc do przodu i na boki bardzo dobra . Do tyłu słaba , ale auto małe więc nie ma większych przoblemów przy cofaniu , co ułatwiją także duże zewnętrzne lusterkja
~don_pablito
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
Słupki przeszkadzają, ale można przecież odchylać głowę :). Słabo widać światła nad skrzyżowaniem - daleko wysunięty dach, ale taki urok płaskich dachów.
~Riccardo Poeta z Krakowa
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
ma duże lusterka - rewelacja, a przez to, ze jest wysoki wszystko dookoła świetnie widać,więc ma się przegląd tego, co się dzieje na drodze.
~Artur Krall
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
Minus za "wystający dach" - w porównaniu z innymi samochodami kiepsko widać światła "pod górę". Poza tym wszystko ok.
~jacek_xc
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
na boki super, lusterka ogromne:) ale na światłach trzeba się schylać bo dach mimo tego że jest wysoki to wszystko zasłania.
~Ela
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
Nie wiem dlaczego wszyscy narzekają na ściętą przednią szybę. Mam 160cm wzrostu i widoczność jest super.
~fizyk72
Mała szyba przednia,szeroki słupek