Oceny Suzuki Swift V Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW od 2010

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Suzuki Swift V Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW od 2010

~Artur Krall
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
Bardzo dobry samochód. Niezawodny, dobrze wyposażony, zaskakująco dynamiczny, wygodny w prowadzeniu, zwrotny. Używany zarówno w mieście. Z przodu bardzo wygodny i ergonomiczny. Z tyłu - pasażerowie nie narzekali zbyt mocno. Sam tam raz siedziałem i według mnie zaskakująco dużo miejsca i wygodnie (wygodniej niż w maździe 2 czy seacie ibiza, bo takie mam porównanie).
~fizyk72
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
Moje ulubione auto spośród czterech, których byłem właścicielem! Duża radość z jazdy, jakieś takie fajne emocje każdego dnia! Szkoda tylko, że marka tak niedoceniana w Polsce a to chyba problem fatalnej polityki reklamowej!!!
~przemek
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
auto do konkretnego segmentu klienta: miejskie auto, ktory oczekuje bezawaryjnosci niskiego spalania i potencjalnie niskich kosztow naprawy, poniewaz auto jest proste! podobnie swift sport tanie i dobre auto o sportowym zacieciu.
~jager
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
Świetne auto do miasta dla 2 osób. Cichy i mocny silnik. Ładne z zewnątrz i z przodu w środku. mało miejsca z tyłu i w bagażniku. Rewalacyjne spalanie.
~don_pablito
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
Samochód dający ogromną frajdę z jazdy. Dynamiczny i fenomenalnie się prowadzi. Tani w eksploatacji, mało pali. Wyjątkowo przestronna kabina.
3,1
~Michał
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
Kiedyś to były niezawodne auta, ale mój egzemplarz do nich nie należy!!!

Usterki Suzuki Swift V

Suzuki Swift V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Paweł
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
Z autka jestem bardzo zadowolony. Wiadomo, zawsze może być lepiej ale nie ma co narzekać. Zdecydowanie polecam.
~jacek_xc
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
był to bardzo dobry wybór, im dłużej go mam tym bardziej go lubię.
~przemek@wordjg.pl
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
miejskie auto z fantastycznym wygladem /2 drzwiowe na alusach przycaga wzrok/ i mozliwoscia delikatnej brawury /oczywiscie przy przekroczeniu tych 5000 obr/min/
~Marek
Hatchback 3d 1.2 VVT 94KM 69kW
Widzę, że ostatnio nikt nie udzielił żadnej informacji nt swifta, więc ja chciałbym się podzielić moją opinia. Samochodem jeździłem przez 3 dni, dostałem go jako zastępczy w salonie. Tak naprawdę jest to wprost idealny samochód do jazdy po mieście. Bardzo zwinny, super trzymające fotele no i ta skrzynia biegów. Mimo małego silniczka nie odczuwałem braku mocy. Zauważyłem, że samochód nie lubi zamulania, próbowałem jeździć oszczędnie, wrzucając... (Silnik)
Suzuki Swift V Hatchback 3d