Ocena kierowcy - Suzuki Swift VI Hatchback

neon, 4 lata temu
Silnik 1.2 DualJet 90KM 66kW
Rok produkcji 2019
Suzuki Swift VI Hatchback 1.2 DualJet 90KM 66kW 2017-2020 - Oceń swoje auto
auto zgrabne, poprawnie wykonane, japoński minimalizm, trochę plastiku ale dobrze spasowany nic nie trzeszczy, moim zdaniem za te pieniądze nie ma konkurenta na rynku
kulturalna praca silnika, bardzo cicha, równa, nic nie trzęsie wszystko w najlepszym porządku
precyzyjna, biegi wchodzą prawidłowo bez wysiłku,miękko, rewelacyjnie
poprawny komfort jak na taki rozstaw osi, amortyzuje właściwie, nic nie wali nie stuka, dobrze trzyma się jezdni, na zakrętach ma się ochotę dodawać gazu :)
na chwilę obecną jest ok. za wcześnie na oceny
jak dla mnie do przodu wszystko w porządku, do tyłu kamera cofania bardzo dużo ułatwia, widoczność na boki ok, lusterka duże więc też nie ma kłopotu
wszystko na swoim miejscu, dosyć intuicyjne rozmieszczenie przycisków, małe zastrzeżenia do android auto aby zgrać z telefonem troszkę trzeba się nagimnastykować co jest dość irytujące
wentylacja bardzo dobra, klimatyzacja szybko chłodzi, ogrzewanie jeszcze nie sprawdzone....
rewelacyjna, małe auto z dużym środkiem , w brew pozorom ilość miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu zadowalająca oczywiście dla 4 osób. bagażnik na typowe zakupy jak najbardziej wystarczy.
jak na samochód typowo miejski do 50 km/h rewelacyjnie prawie nie słychać silnika, do 120km/h jak dla mnie jest dobrze, tylko słychać troche silnik i szum powietrza z lusterek. ale kto po mieście jeździ szybciej niż 120 ;) wiec nie powinno nikomu przeszkadzać :) w mojej ocenie wszystko w granicach normy
to autko naprawdę mało pali i wszystkie testy które obejrzałem na YT to potwierdzają. miasto 5,2l trasa przy 110km/h 4,5l. pozostałe to koszty serwisowe Suzuki dotyczące wymiany oleju itd.
jak już wcześniej wspomniałem nic lepszego w tej cenie na rynku się nie znajdzie. dobrze wyposażone auto w rozsądnej cenie.
brak. za wcześnie na ocenę
brak. za wcześnie na ocenę