Oceny Suzuki Swift VI Hatchback

Najnowsze oceny Suzuki Swift VI Hatchback

~kzwtyrolu
Hatchback 1.2 DualJet SHVS 90KM 66kW
Suzuki Swift VI
Miałem straszne obawy związane z zakupem auta, które inni postrzegali jako małe i mało funkcjonalne. Niewielki faktycznie jest bagażnik (realnie 3 walizki kabinowe) + trochę luzu od góry. Zaskoczenie in plus to pełne ledy, które powodują, że zmienia się komfort podróży nocą. Zdecydowałem się na wersję hybrid z silnikiem 1.2 bowiem poprzednio użytkowałem jeden z modeli Nissana (kupiony w salonie w 2015 r. silnik z turbiną) i teraz mam komfort...
~Maniek_
Suzuki Swift VI
Auto zostało kupione jako nowe dla żony. Decyzja o zakupie akurat Suzuki Swifta podjęta została po przetestowaniu aut konkurencyjnych marek w tym segmencie. Pozostałe auta albo miały silniki trzy cylindrowe jak Peugeot 208 czy Citroen C 3 albo było wyjątkowo mało dynamiczne jak Clio 1.2 lub Hyundai i 20 1.2 i paliły przy tym ok 7 litrów na 100 km. Suzuki wygrało stosunkiem ceny do tego, co otrzymujemy w zamian. 3 lata gwarancji, 4 cylindry w...
~Carlos
Suzuki Swift VI
Chciałbym na początku zaznaczyć ze chociaż jestem samochodziarzem od ,,małego'' to właściwie auta typu miejskiego, małe, nigdy mnie nie interesowały. Na codzień użytkuję auta klasy wyższej premium, lub średniej.Tym bardziej gdy podjeliśmy z żoną decyzję o zakupie dla niej nowego samochodu było to dla mnie jak wyzwanie.Nie chciałem dla niej auta, jak większość ,,paniusiek'' by chciała typu suv. Tylko jakiegoś oryginalnego, małego, do...
~Robert
Suzuki Swift VI
Auto o niebo lepsze, niż to głosi potoczna opinia. Świetnie jeździ, ma mnóstwo miejsca, ma bardzo, ale to bardzo wygodne fotele. Na dodatek jest bardzo bogato wyposażone. Nie wiem, czy obecnie w segmencie B jest jakaś lepsza propozycja w tej cenie od Swifta.
~Robert
Suzuki Swift VI
Suzuki swift świetne auto to moje 2 auto nowe prowadzi się świetnie jakość wykonania świetna chodź plastyki twarde ale spasowanie jak to u Suzuki świetne tym bardziej że swift produkowany jest w Japonii
~youreks
Suzuki Swift VI
Samochód z czystym sumieniem poleciłbym każdemu kto większość czasu jeździ w mieście, lub na krótkich trasach. Jego największymi zaletami są ekonomia i kultura pracy silnika. Jednocześnie wygląda nowocześnie i posiada wiele systemów bezpieczeństwa, które to nie są nadgorliwe. Miejsca wewnątrz wystarcza w zupełności z przodu jak i z tyłu. Komfort zawieszenia jest na niskim poziomie, jednak przyjemność prowadzenia to wynagradza.
3,1
~renata_białczak
Suzuki Swift VI
Auto bardzo fajne stylistycznie, małe, zwinne, szybko przyspiesza, ale co z tego skoro Suzuki zaoszczędziło na lakierze i auto po roku nie wygląda już tak ładnie. Zaczynają się pojawiać odpryski nawet od ochlapującej wody, a Suzuki nie widzi problemu, proponując rozwiązanie problemu w postaci zaprawek. Poza tym źle wyciszone. Nawet lekko padający deszcz słychać jako ulewę.
~kaz
Suzuki Swift VI
Znakomity w zakrętach, takie Mini dla ubogich :). Masa 870kg sprawia, że nawet z silnikiem 1,2 90KM jest to całkiem dynamiczne autko jeśli tylko kierowca nie boi się kręcić go na wysokich obrotach. Lekko zadziorny wygląd zewnętrzny, nawiązanie do sportu we wnętrzu.
~Onkel Pyjter
Suzuki Swift VI
Świetne auto na dojazdy do pracy, właśnie tego potrzebowałem. Prosty i bardzo oszczędny silnik, niezgorsze wykonanie, mała masa zapewnia doskonałe prowadzenie i kosmiczną zwinność, wnętrze całkiem przestronne, nie ma problemu w 4 dorosłe osoby się pomieścić. Do tego ogrzewane fotele i kamera cofania. Za 51 tys zł jestem bardzo zadowolony z tego, co w zamian otrzymałem.
~quadalcanal1
Hatchback 1.0 BoosterJet 111KM 82kW
Suzuki Swift VI
nie ma lepszego dla swiadomego, zalety: małe ale duze w srodku, mały silnik ale dzieki konstrukcji i masie auta b żwawe autko (silnik 1.0). Mało pali, jak poprzednie zapewne wysoko bezawaryjna benzyna, nowoczesne.
Suzuki Swift VI Hatchback