Lista ocen Suzuki SX4 II S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW 2016-2019 (20) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Parowanie System rozmrażania jest toporny, w wcześniejszym aucie ( lancia) wlączyłem przycisk, a nawiew od razu na max i stopniowo spadał do samoistnego wyłączenia gdzie efekt był osiągnięty, a tu po włączeniu guziczka wącza się klima i czekamy na brawa nic sie nie dzieje, więc ręcznie trzeba podkręcić wiatraczek i czekać aż zadzioała. Nie wiem dla czego, ale rozmrażanie lusterek idzie tak topornie jak dzierganie swetra w rękawicach bokserskich
~selektor1
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Ogrzewanie zaskoczyło mnie i to bardzo letnie powietrze leci już od około 2km przejechanych przy kilku stopniach C na zewnątrz. Po około 4 km już jest cieplutko w aucie . Klimy jeszcze nie sprawdzałem ale pewnie tak samo dobrze działa. Czasami lubią się zaparować przednie szyby, odparowywanie działa ok, ale np , żeby ustawić nawiew tylko na szyby ( nie ma opcji w MODE do wyboru) trzeba ustawić odparowywanie i wyłączyć klimę.
~selektor1
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Ogrzewanie bomba , zima auto na parkingu szyby pokryte lodem i śniegiem po 2 minutach od odpalenia auta przednia jest czysta,zanim zdążę zmieść śnieg z auta a koledzy w innych autach jeszcze skrobią , ja odjeżdżam :) dzięki temu że auto bardzo szybko się nagrzewa. Klima chłodzi bardzo dobrze.
~DeWertus
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Klimatyzacja jest OK - -szybko chłodzi i równie szybko ogrzewa wnętrze, ale sama wentylacja sprawia wrażenie za słabej/za mało wydajnej (zwłaszcza podczas opadów deszczu - w środku szybko parują szyby). Dla mnie nie jest to uciążliwe bo i tak jeżdżę stale z klimą.
~Dj
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Dwustrefowa klima z przejrzystą konsolą dość łatwa w sterowaniu i funkcjonalna, bez rewelacji ale OK. Dobrze chłodzi i trzyma temperaturę a jak trzeba stosunkowo szybko rozmraża zamarznięte auto (co miałem okazję sprawdzić).
~xawery1000
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Nie ma wszystkich opcji wyboru kierunku nawiewów. Klimatronik dwustrefowy OK ale odparowanie przedniej szyby to po 2 kilometrach a w merivie po 15 sekundach - a tu kaszana
~GK
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
przy dlugiej trasie w temp 30+ (wyjazd na Chorwację) klima nie dawała rady. lokalnie zero problemow czy loto czy zima
~AdamDoradca
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
brak uciążliwych parowań - świetnie oczyszcza szybę z pary czy ogrzewa z lodu
~W.
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Wentylacja działa bardzo sprawnie. Brakuje nieco nawiewu w 2-gim rzędzie siedzeń.
~Grzesiek
S-cross Facelifting 1.0 BOOSTERJET 110KM 81kW
Brak możliwości zamknięcia napływu powietrza w środkowych wlotach jest minusem.
Suzuki SX4 II S-cross Facelifting