Lista ocen Suzuki SX4 II S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 48V SHVS 129KM 95kW 2020-2021 (4) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 48V SHVS 129KM 95kW
To był świadomy wybór, porównywałem S-Crossa z: Karoq, C-HR, Peugeot 3008, ASX. Wiem, że był to kompromis, inne auta prezentują się ciekawiej (stylistyka, design, komfort). Ważne jest aby wiedzieć czego się potrzebuje. W cenie Suzuki nie miałem takiego wyposażenia u konkurencji, więc kompromisem był brak mięciutkich plastików, efektowny design czy cyfrowe zegary. Wybrałem natomiast sprawdzoną konstrukcje i rozwiązania technologiczne, gdzie...
~blumeck
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 48V SHVS 129KM 95kW
Szukając nowego crossovera z góry odrzuciliśmy modele z silnikami 1.0 z trzema cylindrami i mocą około 100KM, uznając za pomyłkę instalowanie takich silników w autach które mają wyższe współczynniki oporu powietrza. I wyszło nam, że Suzuki będzie autem niedrogim, dobrze wyposażonym i do tego z opinią mało awaryjnego. I wyszło tak jak zaplanowaliśmy.
~Xeem
S-cross Facelifting 1.4 BOOSTERJET 48V SHVS 129KM 95kW
Przyzwoicie wycenione auto mając na uwadze dobry napęd 4x4 i całkiem niezłe, realnie przydatne wyposażenie.
~Krups
82 tys wyjechałem taką furą