Lista ocen Suzuki Vitara I (57) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jaca
Standard 2.0 i V6 24V 136KM 100kW
Nigdy mnie nie zawiodła mimo wieku 1995r wiem,że mogę w każdej chwili wsiąść i jechać w trasę. Stara Japońska porządna robota bez zbędnej elektroniki i innych awaryjnych cudeniek. Miałem dużo młodsze samochody i tej pewności brakowało.
~textor
Standard 1.6 i 80KM 59kW
Cienkościenna rura z przodu łącząca ramę. Najlepiej zawczasu ją wzmocnić wkładając w środek cieńszą, ale grubościenną.Można też wstawić gruby gwintowany pręt i skręcić z dwóch stron. W innym przypadku przy jeździe terenowej będzie pękać.
~www.ryby1943@wp.pl
Cabrio 1.6 80KM 59kW
po oddaniu,do warsztatu zwrócic mechanikom uwagę na prawidłowe zabezpieczenie komputera , możliwość spalenia. podczas jazdy do tyłu z włączonym reduktorem nie skręcaj maksymlnie kół,można uszkodzić sprzęgiełka piast.
~witgor@wp.pl
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Sprzęgiełka piast często się psują (aby temu zapobiec należy cofnąć 1-2 m po każdym wyłączeniu przedniego napędu). Poza tym każdy, kto jezdził Vitarą w terenie - spawał coś w zawieszeniu, bo auto jest bardzo delikatne.
~m4rioo
Standard 1.6 i 16V 97KM 71kW
Nie mogę do niej znaleźć żarówki do przedniego reflektora bo są jakieś dziwne w plastikowej nakładce (jak ktoś wie gdzie kupić proszę o kontakt: m4rioo@gmail.com). Jak jest bardzo mokro to zalewa się sprzęgło i się ślizga...
~cobra
Standard 2.0 i V6 24V 136KM 100kW
hmm uszkodzenie uszczelniaczy po obu stronach walu , od strony skrzyni i atrapy 1.000zl (ale to raczej problem z przepelnieniem oleju był ) + prawy przegub do wymiany | nowy 2.500zl a uzywany od 300zl do 500zl
~suszycki@yahoo.com
Cabrio 2.0 16V 132KM 97kW
Po przejściach z dwoma fordami focusami postanowiłem całkowicie zmienić profil przynajmniej na jakis czas - i nie żałuję. NIC nie musiałem poki co naprawiać. Auto solidne, twarde, mocne.
~orzelg
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Najpoważniejsza usterka to jak mi pierd***** kuny kable zapłonowe przegryzły.I to pod domem u dziewuchy.O 2 w nocy rzęziłem silnikiem budząc wszystkich. Oprócz tego żadnych awarii
~góralzmilówki
Standard 2.0 i V6 24V 136KM 100kW
jedynyną usterka było uszczelniacz wału od srony skrzyni biegów 40 zl + 300zl robocizna pozatym wszystko ok napedy narazie sie nie psuja jak w innych terenowych jest ok
~caymanik
Cabrio 1.6 80KM 59kW
Korozja, komputer, wycieki, wałek rozrządu. To największe i najdroższe usterki tego samochodu, są jeszcze takie drobiazgi jak pompa hamulcowa lub wspomagania.