Lista ocen Toyota Auris I (136) - Ergonomia

Na liście zabraknie 137 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Użytkownik
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Duży plus za umiejscowienie gałki do zmiany biegów wysoko, praktycznie "wpada" ona do ręki. Wnętrze bardzo ładne i nieszablonowe. Klimatyzację i multimedia obsługuje się bardzo łatwo i sprawnie. Kierownica spasowana, bardzo ładnie leży w dłoniach.
~AURIS LIFT
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
W AUCIE MIMO WIELU SCHOWKÓW BRAK POPIELNICZKI NP. NA DROBNE PIENIĄŻKI RÓWNIEŻ Z TYŁU AUTA, OBUDOWA HAMULCA RĘCZNEGO ZA BLISKO WAJCHY (PLASTIK PORYSOWANY), W RADIU BRAK MOŻLIWOŚCI SZYBKIEGO ŚCISZENIA, OPEROWANIE PRZYCISKAMI WENTYLATORA ITP. NIEWYGODNE.
~galliani@interia.pl
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Moim zdaniem wszystko na swoim miejscu. Umiejscowienie drążka skrzyni biegów jest bardzo wygodne, podłokietnik na właściwej wysokości. Dziwi schowek na okulary, dla którego trudno znaleźć zastosowanie, bo żadne okulary się w nim nie mieszczą.
~Piotr
Hatchback 1.33VVT-i 100KM 74kW
Jakby jeździła tym autem tylko kobieta jestem pewien że miasto ok 6 l/100 a autostrada w granicach 5. Jednak ja mam nieco ciężką nogę ale mimo tego jestem i tak bardzo zadowolony ale w momencie docierania auta były wyniki 6 l/100 w cyklu miejskim
~Jarod84
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Wszystko na swoim miejscu. Brakuje półeczki gdzieś koło radia choćby żeby bilet parkingowy położyć - niby jest niżej ale cięzko tam coś wsadzić. No i obsługa komputera wymaga wsadzenia ręki do zegarów jakby się chciało \"trip\" kasować
~Bodek
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
ok z wyjątkiem komputera pokładowego. Trochę zbyt plastikowe wnętrze. Plastiki są wyjątkowo twarde. Kilka elementów (np hamulec ręczny) pachnie trochę tandetną chińszczyzną. Z drugiej strony wszystko jest dobrze spasowane i nic nie trzeszczy
~Jakub W.
Hatchback 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Wykończenie jest przeciętne, plastiki się rysują i trzeszczą, tapicerka się plami, ale wszystko jest do znalezienia i pod ręką. Bardzo wygodna jest skrzynia biegów umieszczona wysoko i obok kierownicy jak w dostawczakach i minivanach.
~Stryju
Hatchback 5d Facelifting 1.4 D-4D 90KM 66kW
Z jednej strony mamy kilka świetnych rozwiązań(pojemniki na kubki, złącze USB i AUX, kierownica wielofunkcyjna itp.) a z drugiej strony kilka irytujących rzeczy ( za krótki podłokietnik, źle spasowane i skrzypiące niektóre plastiki)
~gość
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 101KM 74kW
Tu dałem najwyższa ocenę .Wszystko jest na swoim miejscu.Minimalnie wg. mnie powinny być wyższe mocowania uchwytów na pasy bezbieczeństwa ze względu na podłokietnik który minimalnie przeszkadza w zapieciu pasów
Dziennik kosztów dla Toyota Auris I
6,1
8,9
~Katon
Hatchback 1.6 i 16V VVT-i 124KM 91kW
Wszystkie potrzebne przyciski do obsługi samochodu są w zasięgu rąk kierującego(szczególnie świetne umieszczenie dżwigni zmiany biegów). Niezręczny dostęp do przycisków sterujących komputerem i regulacją natężenia oświetlenia tablicy.