Lista ocen Toyota Auris II (133) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 101 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Hatchback 5d Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
biorąc pod uwagę ekonomiczność w mieście lepiej niż diesel, kulturę pracy silnika, automat z definicji to nawet doskonale.
~Konrad
Touring Sports Facelifting 1.8 Hybrid 136KM 100kW
Kupiłem auto 9 miesięczne z salonu prawie 20% taniej. Nowe kombi hybrydowe w tej wersji kosztuje ok. 100 tys zł a to już raczej sporo.
~Slavo
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Za tą cenę można oczekiwać lepszej jakości. Plastikowe wnętrze, szkrzypienie, stuki. Niestety jest przeciętnie.
~mp
Hatchback 5d Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Samochód w wersji ze średnim wyposażeniem kosztuje ponad 70000 tyś, ale warto, na razie się nie rozczarowałem.
~nie kupujcie, tylko diesel lub 1,6
Hatchback 5d Dual VVT-i 100 99KM 73kW
wszystko psują plastik na drzwiach i tunel środkowy, który się po po bokach ugina przy małym nacisku, szybko się rysuje, tandeta
~witalis13
Touring Sports Hybrid 135 136KM 100kW
Cóż,wolał bym taniej zakupić to auto.Zwłaszcza,że mam wersję max wyposażoną.Na szczęście w wyprzedaży z 2014 r. więc nie narzekam
~Wiśnia
Hatchback 5d Valvematic 130 132KM 97kW
Za 90 tyś można i trzeba oczekiwać więcej Auris przenosi nas wyposażeniem i wykończeniem kabiny w bardzo odległe czasy.
~Jacenty
Hatchback 5d 1.8 HSD 136KM 100kW
Hm, kompakt za blisko 90tys lub nawet więcej. Nawet biorąc pod uwagę spore oszczędności na paliwie, to średnia inwestycja...
~Zigi
Touring Sports Facelifting 1.6 Valvematic 132KM 97kW
Są lepsze samochody pod względem wygody czy spalania ale żaden nie jest tak bezawaryjny
~dzagan
Touring Sports Valvematic 130 132KM 97kW
Jest drogo i przeciętnie wewnątrz auta ale nie było to dla mnie zaskoczeniem. Stawiam na bezawaryjność.