Oceny Toyota Auris II Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW od 2013

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Toyota Auris II Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW od 2013

~Krzysztof
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
Całościowo oceniam samochód na 5*. Kilka minusów nie przysłania ogólnego świetnego wrażenia. Samochód jest praktyczny, wygodny, oszczędny (przy czym trzeba umiejętnie posługiwać się pedałem gazu), bezawaryjny, a także - co dla wielu osób może być zaskoczeniem - całkiem dynamiczny. Zarówno z przodu, jak i z tyłu jest wystarczająca ilość miejsca, mając na względzie, że jest to samochód kompaktowy. Bagażnik jest ogromny i praktyczny - jest...
~tomek
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
To auto przede wszystkim dla osób które szukają niezawodnego środka transportu i które nie oczekują jakieś specjalniej frajdy z samej jazdy samochodem. Sprawdza się zwłaszcza przy długich trasach na autostradach, przyśpieszenie jest wystarczającej do bezproblemowej jazdy przy prędkościach autostradowych. Samochód jest naprawdę oszczędny - w trasie moje średnie spalanie to 5,4 l przy całkiem dynamicznej jeździe często sporo powyżej 140km/h....
~Boguś
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
Fajny samochód i tyle w temacie. Praktyczny, dość przestronny kombiak o niebanalnej stylistyce. Jak na razie absolutnie bezobsługowy - zero jakichkolwiek problemów. Silnik dla ludzi o spokojnym usposobieniu co nie znaczy, że pozbawiony dynamiki.
2,9
~lew
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
2 gwiazdki bo: na gwarancji musiałem wymienić : 1. przednie klocki hamulcowe - wada fabryczna 2. belkę tylnego zawieszenia, klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe - wada fabryczna 3.malowanie zderzaka przedniego - złuszczył sie lakier 4. wymiana zamka klapy przedniej - przestał otwierac sie Ponad to: lakier i szyby przednie - ryski od normalnego użytkowania, zerowa odporność
~Bounty
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
Samochód spełnia moje oczekiwania. Jest ładny, funkcjonalny, przyzwoicie wykonany, dobrze wyposażony. W mojej opinii idealne rozwiązanie dla ludzi kierujących się zdrowym rozsądkiem i chłodną kalkulacją. Jest to uniwersalny i niezawodny kompakt, który prawdopodobnie gwarantuje bezproblemowe użytkowanie przez długie lata.
~Noname
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
Bardzo fajny rodzinny samochód. Na moje potrzeby idealny. Wygląd to kwestia gustu - mi z każdym dniem podoba się coraz bardziej. Wewnątrz wygodne miejsce dla osób. Silnik zapewnia zadowalającą dynamikę i ultraniskie spalanie.
3,2
~mati
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
Plastikowy w środku, Zegarek na desce to jakiś żart ( wygląda jak by go kupili na bazarze i zamontowali w samochodzie )
3,2
~mati
~texandream
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
Bardzo przyjemny samochód. Przestronne i ładnie wykończone wnętrze. Mały silnik, któremu nie brakuje mocy. Nieduże koszty eksploatacji.
~JJ23
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
Bardzo wygodny, komfortowy , cichy i ekonomiczny samochód.
Toyota Auris II Touring Sports