Lista ocen Toyota Auris II Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW od 2013 (10) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
Przestrzeni, jak na samochód kompaktowy, jest sporo. Jechałem w długą trasę w 4 osoby i nikt nie narzekał na brak miejsca na nogi czy na głowę. A za mną wiele miejsca nie zostaje raczej. Oczywiście podróż w 5 osób w długą trasę odradzam. To jednak tylko kompakt. Specyficznie poprowadzona, pionowa deska rozdzielcza może sprawiać wrażenie, że w Aurisie jest z przodu ciasno, ale to iluzja. Jako osoba o wzroście 190 cm mam dużo miejsca z przodu,...
~Bounty
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
Z przodu bez zastrzeżeń. Z tyłu ok dlabdorosłych ale ciasno z fotelikiem dla niemowlaka ustawianego tyłem do kierunku jazdy. Żeby była jasność - taki fotelik się zmieści za kierowcą pod warunkiem że ma on max 185 cm wzrostu. Plus za brak tunelu środkowego z tyłu - dzięki temu na kanapie zmieszczą się w miarę wygodnie 3 dorosłe osoby.
~mati
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
auto dla niskich osób, siedzi sie jak na stołku, trzeba uważać żeby nie uderzyć głowa w otwarta klape bagaznika
~mati
~tomek
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
nie narzekam, aczkolwiek z tyłu mogłoby być pewnie lepiej ale ja tam rzadko siedzę:-)
~Boguś
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
Cztery osoby jadą jak złoto jeśli nie mają więcej niż 190 cm wzrostu.
~texandream
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
Do 1,80m wzrostu wszyscy na pokładzie będą mieli dość miejsca na nogi.
~Noname
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
Miejsca wystarcza dla 4 dorosłych osób. Idealnie dla rodziny 2+2.
~JJ23
Touring Sports D-4D 90 90KM 66kW
Z tyłu znacznie mniej miejsca niż w corolli. Z przodu OK.
~lew
troszke wasko