Lista ocen Toyota Avensis I Hatchback (50) - Ergonomia

Na liście zabraknie 89 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Konieczko
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Wszystko pod ręką. Wersja SOL ma sterowanie radiem w kierownicy. BArdzo wygodne i przydatne rozwiązanie. Proste i czytelne pokrętła. Bezawaryjne przełączniki. Przycisków jest dokłądnie tyle ile trzeba i nie ma potrzeby aby było więcej. Skórzana kierownica doskonale się sprawdza i jest przyjemna w dotyku. Tylne kieszenie za przednimi fotelami pozwalają na pomysłowe schowanie wielu rzeczy. Wersja Liftback najbardziej praktyczne umożliwia...
~czarusiek
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Schowki dwa w dzrzwiach przednich a tył jeden. Schowek pod kierownicą, na kubek x2 i chyba trzeci w schowku pasażera. Dodatkowe oświetlenie kierowcy i pasażera. Złącze zapalniczki pod radiem a nie na środku tunelu, więc nie przeszkadza kiedy ładuje się telefon, itp. Dużo miejsca dla pasażerów i z tylu weszły dwa foteliki dla dwulatkow i trzeci niemowlaka :-)
~adamgt@o2.pl
Hatchback 2.0 128KM 94kW
Zupełnie nie odpowiadała mi pozycja za kierownicą, dużo lepiej jest w autach europejskich, poza tym przednie fotele nie nadaja się na trasy ponad 300km, takie auto na miasto plus okazjonalne wyjazdy poza. Ponadto w wersji Sol nie ma podłokietnika - porażka. Za to z tyłu bardzo wygodnie. Co do guzików i przełączników - wszystko pod ręką.
~Matt Hereford
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Wszystko na miejscu. Jeśli ktoś miał do czynienia z japonskimi autami szybko się odnajdzie. Ogromny minus czego bardzo brakuje. Brak możliwości jednorazowego przetarcia przedniej szyby przez "puknięcie" w górę. Za kazdym razem trzeba włączać i wyłączać wycieraczki.
~gitarnik
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
Niemcy jednak królują w tej kategorii. Niefortunne umieszczenie uchwytów na napoje za tylnym lewarkiem. Za niski podłokietnik przedni który umiejscowiony jest tak nisko że praktycznie jest bezużyteczny. Plus za dużą ilość schowków. Sterowanie radiem w kierownicy.
~Marian79
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Bez wątpienia wszystko na swoim miejscu ale .... ten podłokietnik między fotelami to chyba lekki niewypał. Z drugiej strony to i tak uzywam go jako schowka i w tym jest bardzo pomocny(DUŻY).
~Pan Koala
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
nie mam zastrzeżeń - wszystko oprócz podłokietnika, który jest za niski, jest tak jak powinno być w aucie tej klasy - długie trasy nie męczą, a siedzenia są bardzo wygodne.
~norison666
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Jechałem nią już dwa razy do Opola i raz do Krakowa i muszę powiedzieć że wysiadłem taki jak wsiadłem czyli pełen sił nic mnie nie bolało doskonale wręcz ;)
~mst
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Wzór do naśladowania - wszystko pod ręką. Schowek w podłokietniku na drzwiach ! małe a cieszy. Ręczny obok dźwigni zmiany biegów - super.
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis I Hatchback
6,9
8,1
15,6
~AveArt
Hatchback 1.8 110KM 81kW
Wszystko dobrze,ale bez zachwytu.Dużo schowków i tym podobnych pierdół jest na pęczki,ale przeciez nie tylko dla takich szczegółów kupuje sie samochody.
Toyota Avensis I Hatchback