Lista ocen Toyota Avensis I Hatchback (56) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mikrobi
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu miodzio, ale ze względu na to że mam wersje liftback to nad końem tylnej kanapy w aucie zaczyna sie nagle duzy skos w dół, jeżeli ktos ma powyżej 175 cm wzrostu i siedzi z tyłu to moze szorować głową o podsufitkę a to przyjemne nie jest :). mój znajomy ma wersje sedan i tam z tyłu jest lepiej. za to ja mam o wiele większy bagażnik moge tam schować żonę i teśćiową razem wziete jak bedą niegrzeczne i wywieźć do...
~Madzia
Hatchback 1.8 110KM 81kW
Przestrzeń jest ogromna, dlatego dziwi mnie że niektórzy piszą, że mogłoby być więcej miejsca. Jak wsiadam do nowej Bory, to jest tam przy komplecie pasażerów dużo mniej miejsaca zarówno z przodu jak i z tyłu. Natomiast u Nas pięć osób ma dużo przestrzeni (także na nogi).
~AveArt
Hatchback 1.8 110KM 81kW
Kolejna wielka zaleta tego samochodu.Miejsca wszędzie jest od groma.Kierowcy i pasażer mogą czuć się jak w samolocie+duży bagażnik w który wsadzic można niemal wszystko,a po złożeniu siedzeń to niemal ciężarówka:)
~Precz_z_Toyotą
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Dobrze a nawet bardzo dobrze. Wygodnie, dużo miejsca z przodu i z tyłu. $ osobowa rodzina będzie zadowolona. Potężny (530l), regularny bagażnik w którym regularnie zbiera się woda.
~marros
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Dużo miejsca dla wszystkich, bagażnik ponad 500 litrów też doskonały. W sytuacji awaryjnej, po rozłozeniu siedzeń, można nawet się wyspać w dwie dorosłe osoby.
~BB
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Z przodu zajęcie miejsca u kierowcy 1,9 m nie należy do najłatwiejszych trudno mi było znaleźć odpowiednią pozycję . Z tyłu osoby wysokie trą głowa o sufit. Bagażnik super
~Matt Hereford
Hatchback 1.8 129KM 95kW
Bardzo dużo miejsca, nawet po "rozwaleniu się" na przednim fotelu za nami jest dosyć miejsca na nogi osob za nami. Ogolne dość obszerny.
~gitarnik
Hatchback 2.0 16V 150KM 110kW
Jeden z największych samochodów w tej klasie z tamtych lat. Piątka pasażerów podróżuje w naprawdę komfortowych warunkach. Ogromny bagażnik.
~norison666
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
Dla mnie miejsca aż nadto dla pasażera z przodu także jednak jak się rozłożę(a lubię) na fotelu kierowcy za mną drugi ja nie wsiądzie :D
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis I Hatchback
6,9
8,1
15,6
~Pan Koala
Hatchback 2.0 D-4D 110KM 81kW
auto wykorzystywane było do przewozu pary młodej - młoda pani :-p i jej mąż mierzący 192cm zmieścili się bez problemów na tylnej kanapie :-)
Toyota Avensis I Hatchback