Lista ocen Toyota Avensis I Kombi (88) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tparus@macsimum.com.pl
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Samochód niestety był powypadkowy. Wszelkie usterki (drobne) jakie się pojawiały to pokłosie wypadku. Pozatym bez zastrzeżeń
~Marcin
Kombi 1.8 110KM 81kW
Póki co niezawodny (poza drobnymi problemami z elektryką). Czołówka w swojej klasie wg rankingów awaryjności Dekra.
~renia-s@go2.pl
Kombi 1.6 101KM 74kW
z drobiazgow przy tym przebiegu nie psulo sie nic- raz wypadl drazek stabiliazcyjny, kosmetyczna naprawa za 65 zl w ASO!
~rogal
Kombi 1.6 101KM 74kW
usterki podczas mojego użytkowania (4 lata, 100tys km): maglownica, elektryczne opuszczanie szyby pasażera
~rav
Kombi 1.6 110KM 81kW
Na pewno nie jest to niezawodne auto. Miałem już jedną usterkę, która mogła doprowadzić do zatarcia silnika.
~Tymek
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Żadnej awarii drobiazgów, żarówek i gum wycieraczek nie liczę, bo to materiały eksploatacyjne.
~damon
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Poza standardowymi wymianami rzeczy eksploatacyjnymi nic jej nie dokucza. Lać olej i jeździc:)
~petrus74@gmail.com
Kombi 1.6 110KM 81kW
Prawie perfekcyjnie. Nie mam oświetlenia w bagażniku. Żarówka ok, pewnie gdzieś nie styka.
~jaro
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
na razie nic, choć auto mam od niedawna, ale mam udokumentowaną historię serwisową, też nic
Dziennik kosztów dla Toyota Avensis I Kombi
6,7
7,8
10,9
~Użytkownik szczęśliwy Toyoty
Kombi 2.0 128KM 94kW
Zdarzają się a to centralny zamek potrafi się zbuntować ale ogólnie się nie psuję
Toyota Avensis I Kombi