Lista ocen Toyota Avensis I Kombi (88) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pedro
Kombi 1.6 110KM 81kW
Jedyna usterka to awaria centralnego zamka, który lubił się sam otwierać. Po wizycie u sensownego mechanika, za parę groszy temat rozwiązał.
~PedroRico
Kombi 2.0 16V 150KM 110kW
Auto ma 12 lat więc coś psuć się musi. Wymieniłem sondy lambda ( standard) i mam spokój. Oprócz tego materiały eksploatacyjne jak : hamulce, płyny ...
~Dawid Dąbrowa Górnicza
Kombi 1.6 110KM 81kW
Nigdy mnie nie zawiodło, Niezawodność potwierdzona testami na niezawodność TUV gdzie Avensis wraz z innymi toyotami były w pierwszej piątce
~GP
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Nic sie nie dzieje..A auto ma juz 11lat.. Jedyne co wymienialem to zaraz po sprowadzeniu skraplacz klimatyzacji i na tym koniec... Oby tak dalej!
~petrus74@gmail.com
Kombi 1.6 110KM 81kW
Spadło cięgło wycieraczki po stronie pasażera. Naprawa i wszystko działa. Bendix trochę szwargotał nieproszony tom go uspokoił w zaprzyjażnionym wearsztacie.
~Robson
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
ciężko tu cokolwiek wpisać,aa kupiłem ze spalonym silniczkiem wycieraczek.Sądzę że z winy właściciela pewnie w zimie włączył przymarzniętą.
~Mich
Kombi 1.6 110KM 81kW
Na razie w porządku.Ale trzeba pamiętać o przeglądach,można robić je w stacji innej niż toyota ale wymieniać trzeba -to gwarancja długiej jazdy :)
~Szymon Cz.
Kombi 1.8 129KM 95kW
Popsuty szyberdach, wytrzepane gniazda amortyzatorów pukają, telepiące się przeguby, ale to nie przeszkadza jeździć
~wolf
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
nowe z salonu, przez pierwsze 3 lata systematyczne przeglady, i dwa razy pasek z pampa i tyle serwis na mnie zarobil
~Tomek
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Chyba powinno być doskonale , bo nie przypominam sobie nic poza częściami ekspluatacyjnymi - oczywiście z drobiazgów .
Toyota Avensis I Kombi