Lista ocen Toyota Avensis I Kombi (88) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adam.wieczorek@vp.pl
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Poza częściami eksploatacyjnymi nic jeszcze nie wymieniałem. Raz po przejechaniu 7tys km filtr paliwa się zanieczyścił od naszych wspaniałych paliw co powodowało dławienie się samochodu. Części do samochodu są takie jak i jego klasa czyli średnie.
~felemek
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Za krótko jeżdżę, ale na razie wsio super.Acha w mrozik skrzypiało troche z tylnej klapy oraz słychac było "myszki" z drzwi kierowcy....silikon w sprayu i problem się rozpłynął...łajzy jeżdżą do serwisu z takimi pierdołami....:)PS.Sorry łajzy!!!
~pabloron
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
Choć występują to nie są to jakieś dramaty nad którymi warto rozdzierać szaty. Myślę, że każde auto w większym lub mniejszym stopniu trapią małe usterki więc ocena jest pozytywna.
~Paykoś
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
Przepalają się żarówki, co jakiś czas czyli praktycznie co sezon trzeba wymienić łączniki stabilizatorów, ale to drobiazgi. Jedyna co poważniejszego padło to modół komfortu.
~klusek66
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
lampki wewnętrzne raz świecą a innym razem nie - to zdaje się wina całej instalacji, która sie powoli utlenia, szyba kierowcy po wciśnięciu przycisku AUTO lubi z powrotem wrócić na dół
~marjas
Kombi 1.6 110KM 81kW
Mimo,że to nie produkt Made in Japan zawsze w statystykach usterkowości blisko szczytu.Ogrywa w tej konkurencji nowsze modele Avensisa i to mocno.Nic.Przepraszam,jedna żarówka H7.
~gepardx5
Kombi 1.6 110KM 81kW
urwane linki od szyb korozja bicie w kołach awarie abs plastiki to szczyt tandety wszystko się wyciera bo są malowane i mamy czarne łaty na desce podłokietnikach itp
~mansoft
Kombi 2.0 D-4D 110KM 81kW
oceniam na 5 choc trudno mi sie wypowiedziec po przejechaniu 30 000 km uzywanym samochodem, ale byle tak dalej bo problemow 1 mianowicie rozrusznik a konkretnie bendiks
~dunmer
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
wymiana zarowek, wymiana glosnikow (zalane) optarcia plastikow i farby, ku mojemu zdziwieniu 15 letnie auto a nie widac na nim sladu rdzy!!!!!!!!!!
~JANPER
Kombi 2.0 TD 90KM 66kW
oprócz tulejki wahaczy i stabilizatorów, klocków czyli spraw stricte eksploatacyjnych wszystko działa jak należy ... to trochę korozji ale 14 lat na karku
Toyota Avensis I Kombi