Lista ocen Toyota Avensis I Sedan (106) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 175 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zolty
Sedan 1.6 110KM 81kW
Avensis to w sumie niewielki samochod jesli porownuje sie do dzisiejszych samochodow klasy D - nie jest zbyt szeroka choc miejsca wystarcza i nie tracam pasazera lokciem. Z tylu malo miejsca na nogi - choc moze to dlatego, ze odsunalem fotel kierowcy dosc daleko. Po 3 latach uzywania tego samochodu nadal mam klopoty z ustawieniem fotela - jak nogi sa OK to kierownica za daleko. Pochylanie siedziska tez kiepsko rozwiazane - oparcie pozostaje...
~kb
Sedan 1.6 110KM 81kW
Mam 1.9m i jestem zadowolony z przestrzeni. Siedziałem w kilku autach przed zakupem \"avki\" i przyznam że zdecydowałem się na te auto między innymi dlatego, że mogę swobodnie odsunąć fotel do końca, wyregulować siedzenie łącznie z odcinkiem lędźwiowym a na tylnym siedzeniu mieści się na luzie fotelik z dzieckiem :) Na tylnym siedzeniu 3 dorosłe chłopy siedzą bez wielkiego ścisku.
~Ł.H.
Sedan 1.6 110KM 81kW
Jak na sedana tej klasy - super. Bardzo wygodnie też mają pasażerowie z tyłu, często wręcz zaskoczeni komfortem! Duży i dość dobrze rozplanowany bagażnik, naprawdę ma te 500L (w odróżnieniu od niektórych immych aut...), nawet po zamontowaniu 50L butli za siedzeniem nadal moge spakować wózek dziecięcy i wyjąć koło zapasowe ze swojego naturalnego lokum!!!
~anaklim
Sedan 1.6 110KM 81kW
Mistrzostwo świata. Na tegoroczne wakacje zapakowałam do auta toje dzieci, męża, dwa wózki, torby z ubraniami i jedzeniem i całą masę klamotów jak wiadomo - niezbędnych. Miejsca było na tyle dużo, że nikt nie siedział z nogami pod brodą. Bagażnik jest imponujący.
~Łukasz
Sedan 1.6 110KM 81kW
Dużo miejsca z przodu, z tyłu i w bagażniku. Wiadomo, w 5 osób to wygodniej będzie w vanie z osobnymi siedzeniami, ale dla normalnej 4-osobowej rodziny pełen komfort i brak stresów bagażowych. Zdecydowanie przestrzenniej niż w Accordzie czy BMW 3.
~Luki
Sedan 2.0 128KM 94kW
Wnętrze dość przestronne zarówno z przodu jak i z tyłu. Mam 182cm wzrostu i nawet z tyłu nie siedzę głową w podsufitce. Bagażnik (z możliwością powiększenia przez złożenie tylnych siedzeń) jest wystarczający dla 4-sobowej rodziny na wakacyjny wyjazd.
~piotron
Sedan 1.8 129KM 95kW
Miejsce jest ,choc stylistycznie brzydko . W bagażniku po złożeniu siedzeń ,tylna belka wzmacniająca ustawiona poprzecznie ,potężnych gabarytów ,powoduje znaczne utrudnienie wykorzystania możliwości przestrzeni przy złożonych siedzeniach .
~ni mało ni dużo 70tys/rok
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
w miare OK, chociaż dzieki fotelowi którego nie da obnizyć sie ile bym chciał czuje się jak w busie, trzymanie boczne - kiepskie, treba trzymać się kierownicy, najlepiej mają pasażyry z tyłu. poduszki pasażera nie da się wyłączyć - porażka
~WhoSayN
Sedan 2.0 D-4D 110KM 81kW
Pasażerowie mają dużo miejsca (w miarę), ale siedzenia BEZNADZIEJA, mam 1.9m wzrostu i siedzenie jak opuszcze na sam dół to chacze głową o sufit po lewej stronie. Po 2h jazdy tak mnie plecy bolą, że podziękuję za taką jazdę.
~Tomek K.
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Zarówno z przodu jak i z tyłu wystarczająco dużo miejsca do wygodnego, dalekiego podróżowania dla 4 osób. Bagażnik 500l załatwia sprawe. Jedynie wnikające do środka zawiasy utrudniają załadunek. Poza tym prima sort!
Toyota Avensis I Sedan