Lista ocen Toyota Avensis I Sedan (117) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 164 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aliz
Sedan 1.6 110KM 81kW
Przy nowym była znaczna nadsterowność. Beznadziejny ABS który np. na suchym asfalcie wydłuża drogę hamowania - bolączka wielu aut z tych lat, ale tutaj dodatkowo niepotrzebnie szybko interweniuje, co jeszcze pogarsza efekty.
~ni mało ni dużo 70tys/rok
Sedan 2.0 TD 90KM 66kW
ciężko porównać, musiałbym wziąść na pół roku beemkę lub subaru żeby ponażekać na tą tojkę. Na pewno trzeba się przyzwyczaić jak do każdego auta. Kompromitująca średnica zawracania, jakby brakowało jednego obrotu kierownicą.
~Igor
Sedan 2.0 D-4D 110KM 81kW
dobrze trzyma się drogi, zawieszenie stworzone na nasze dziurawe drogi, pierwszy raz wymieniłem amortyzatory po 200 tyś km (z rozsądku) uciążliwością są simerbloki, które dość często trzeba wymieniać.
~anaklim
Sedan 1.6 110KM 81kW
Hmmm nie wiem czy to tylko mój egzemplarz, ale odrobinę ściąga mi samochód na lewo w związku z tym stale trzeba uważać. Przy 100km/h kierownica zaczyna bardzo drgać, za to wyrównuje się przy 120km?h.
~trak
Sedan 1.6 110KM 81kW
Jest OK ,choć dla mnie w zimie czy na sliskim dziwnie sie prowadzi i nie jest to wina opon.Może dlatego że to dość wąski i wysoki samochód poprzednio jeżdziłem dużo większym i szerszym autem.
~andrzej76
Sedan 1.8 110KM 81kW
nie jest to ideał, ale konfortowe. W jeździe po łukach nie czuje się w tym samochodzie zbyt pewnie. oczywiście do tego nieszczęsne tarcze hamulcowe , które nader często ulegają skrzywieniom.
~JA
Sedan 2.0 128KM 94kW
Na naszych drogach zawieszenie wieczne niestety nie jest, koszty na pewno większe niż w fiatach czy daewo z analogicznego okresu, ale zbyt często do niego zaglądać nie trzeba
~Mateusz
Sedan 1.8 129KM 95kW
Wystarczająco komfortowy, żeby nie męczyć i wystarczająco "sportowy", żeby nie być zawalidrogą na zakrętach, poza tym bardzo trwały i tani w eksploatacji. Bardzo pozytywnie.
~tadzikb59@o2.pl
Sedan 1.6 110KM 81kW
Układ zawieszenia jest zbyt miekki. Podczas skrętów auto się kołysze i zarzuca tyłem przy skrecie ciasnym i większej szybkości. Dobrze tłumi drgania i nierówności drogi.
~paweł
Sedan 2.0 128KM 94kW
Model sprzed liftingu jaki posiadam ma bardzo miękko zestrojone zawieszenie, nie do szybkiej jazdy w zakrętach, ale cudownie wybiera nierówności i nie przesiadł bym się do Opla czy VW.
Toyota Avensis I Sedan