Lista ocen Toyota Avensis II Hatchback (66) - Widoczność

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
Hatchback 2.4 VVT-i 163KM 120kW
Bardzo dobra do przodu i tyłu również, nic nie przeszkadza , wygodnie się parkuje pod sklepami i galeriami handlowymi nawet mojej żonie
~bartek@world.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
bez zarzutu , cofanie do tyłu jest przyjemnością i niestresuje (seryjne PDC ) z przodu duża szyba pozwala widzieć wszystko jak na dłoni
~Dave emali:adler.tr@gazeta.pl
Hatchback 2.0 D-4D 116KM 85kW
opisywana wersja posiada ciemne szyby, widocznosc do tylu beznadziejna,na wysokosc tylnych blotnikow nie widac nic z powodu wysokiej lini okien.
~KS
Hatchback 2.0 D-4D 126KM 93kW
Przednie słupki bardzo ograniczają widoczność, trzeba bardzo uważać zwłaszcza na pieszych. Do tyłu również słabo.
~Wujek
Hatchback 1.6 VVT-i 110KM 81kW
Kiepska widocznoś w tylnej szybie ponieważ mimo dużych rozmiarów jest umieszczona pod takim kątem, że zawęża się pole widzenia...
~K_S
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
z przodu b. dobrze, z tylu pomagają czujniki, kto właściwie wykorzystuje lusterka boczne, nie będzie mieć problemów
~j.p.
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Do przodu O.K, trochę przeszkadza wysoki "tyłek" ale odkąd założyłem czujniki parkowania już się nie stresuję na parkingu :)
~alfa i omega
Hatchback 2.0 D-4D 116KM 85kW
W wersji liftback taką jaką miałem słaba widoczność do tyłu ale to taki urok tego typu nadwozia
~pawlaki71830
Hatchback 1.6 VVT-i 110KM 81kW
Plastiki trochę odstają i czasem trzeszczą ale puki jestem na asfalcie jest cichutko i miło
~homer
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
bardzo dobra, do przodu bajka, do tyłu nieco gorzej, ale są lusterka, jest naprawdę dobrze!
Toyota Avensis II Hatchback