Lista ocen Toyota Avensis II Hatchback (65) - Widoczność

Na liście zabraknie 84 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zszeligowski@prointegra.com.pl
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
Do przodu na zakrętach przednie słupki skutecznie ograniczają pole widzenia. do tyłu w wersji Wagon SOL (przyciemniane szyby) widoczność jest po prostu tragiczna. A w nocy zerowa (jeden reflektor wsteczny ... ) !!! Jedyna zaleta to duze lusterka wsteczne. Niezbędne czujniki cofania, ale tu uwaga na serwis - w trakcie montazu potrafią skutecznie je spieprzyć.
~Daniel
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
do przodu tak średnio, nie widać obrysu, można rogiem zderzaka w coś stuknąć. trzba uwazać do tylu jest kiepsko, widocznosć słaba, wielka a zarazem mała szyba. ja mam czujniki parkowania i jakos to poprawia sprawe ale i tak cofająć trzeba mocno uważac. Swiatlo cofania to porazka
~kierowca toyoty
Hatchback 2.0 D-4D 116KM 85kW
Przód dość dobrze, trochę przeszkadza lewy przedni słupek, ale trzeba sie przyzwyczaić, tył niestety źle /kombi/, przyciemniane tylne szyby + jedna słaba lampa cofania w sumie wieczorem strach jest cofać - czujniki cofania to KONIECZNOŚĆ.
~Mis3k
Hatchback 2.2 D-4D 150KM 110kW
Widoczność do przodu jest bardzo dobra. Duże lusterka pomagają ogarnąć widoczność do tyłu, aczkolwiek parkowanie ratują czujniki bez których nie wyobrażam sobie tak precyzyjnego parkowania w mieście.
~mr_tk
Hatchback 2.0 D-4D 116KM 85kW
Po prostu dobra widoczność. Ciężko trochę się trzyma kolein. Po prawie 2 latach ominięcie dziury to dla mnie loteria. Nie wyczułem do tej pory, czy ominę dziurę, czy ją zaliczę. Widoczność do okoła gitarka.
~T@deo & T@deo
Hatchback 2.0 D-4D 116KM 85kW
Jest to duży samochód z wysokim tyłem, więc widoczność nie jest najlepsza. Pomagają czujniki parkowania i podgrzewane lusterka. Z przodu widoczność doskonała. Siedzi się wysoko więc wszystko dobrze widać.
~esel
Hatchback 2.0 D-4D 126KM 93kW
Dobra widoczność, duże lusterka. W moim samochodzie posiadam przyciemniane szyby. Nie \"polepsza\" to widoczności do tyłu ale coś za coś - jest też czujnik parkowania.
~marber@mp.pl
Hatchback 2.0 D-4D 126KM 93kW
Widoczność jak na tę wielkość i kształty bardzo dobra. Słupki nie przeszkadzają. Oczywiście przy tych okrągłościach i wielkości auta czujniki cofania są bardzo polecane:)
~twojno@gazeta.pl
Hatchback 2.0 D-4D 116KM 85kW
Do przodu - doskonała. Problem z widocznością do tyłu - przed wejściem do samochodu lepiej się rozejrzeć, a cofać wyjątkowo ostrożnie (nie zamierzam instalować czujników cofania)
~f_enzo
Hatchback 1.8 VVT-i 129KM 95kW
do przodu idealna, a do tyłu kwestia przywyczajenia, mam okazje jeździc naprawde dużymi autami (nissan patrol, ford transit) i tam nie mam żadnych problemów z oceną odległości
Toyota Avensis II Hatchback